Sayfa 928/1024 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Gübre kullanmadı, 8 Kilo Ekti 2 Ton Ürün Elde Etti

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/8...-etti-40949266

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Saygıdeğer Boşporos hocam grafik için ayrıca teşekkür etmek istedim herşey gayet net ve açık.altının geleceği de parlak az kalmış.

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Bilgiye ulaşma kısmına gelince hayatı sipinal seviyede yaşayan bir çok insan var maalesef.Kendi seçimleri olmadan beyin korteksini kullanmadan medulla sipinalisin refleks hareketleri ile ömrünü geçiren geçirmek zorunda olan çok insan var.Bu cidden bir aşağılama değil maalesef ülkemiz için bir tespit .Oy verme de bu sipinal reflekslerden biri çoğu için.))))))))))
    Medulla sipinalisin refleks hareketleri 50 yıl önce yaşamış insanda da yok muydu?
    Bence salgın halinde bir akıl hastalığı var.Bu hastalık nedeniyle akıl düzgün çalışmıyor.Mesela yolda diğer köpeklerden farklı çılgın davranışlarda bulunan bir köpek görssek bunun köpeğin doğasına aykırı olduğunu,o köpeğin aklıyla zoru olduğunu düşünürüz.Aynı şekilde insan doğasıyla uyuşmayan bir akıl hastalığı var.O parti bu parti seçmeni olarak da sınırlayamam çünkü başka parti olsa aynı akıl hastalığına sahip olanlar bu sefer o parti peşinde aynı çarpıklıkları sergileyecekler.Aynı zamanda senin benim sağlıklı olmamın da toplum açısından önemi kalmıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    sevgili üyeler bu ülke için yüksek ENFLASYON mu yoksa yüksek CARİ açıkmı daha tehlikelidir her ikisinin etki ve tepkisini düşünerek cevap verirseniz sevinirim
    Ülkenin diğer makro parametrelerine göre değişmekle birlikte cari açık tek başına olumsuz bir durum oluşturmaz. Zaten bazı ülkeler sürekli açık verirken bazıları da sürekli cari fazla verir.

Ancak enflasyon belirli bir seviyenin üzerindeyse düşürülmelidir ki ülkenin kalkınma düzeyi yükselebilsin. Hele bir ülkede kronik yüksek enflasyon varsa ekonomik faaliyetler dip yapacak yoksullaşma ve fakirlik artacaktır.. bu sebeptendir ki mb nin aslı görevi fiyat istikrarını sağlamak olarak kanunlaşmıştır.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Belediyeler neden sokaklara çeşme kurmaz anlamıyorum. 0,5 lt sular hem keseye hem çevreye zarar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ortakoyde vardi cafelerin orada ama hep kirikti calismiyordu

bende sordum neden bu hep kirik neden tamir edilmiyor diye

oradaki cafeler lokantalar sise su satabilmek icin kiriyormus

tavuk dönercideki komi telefonda konuşuyordu. kulaklarımla duydum dolar 10 tl olacakmış sakın doalrla borçlanma diyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 928/1024 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •