Special Days Image
Sayfa 974/1024 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Pik Yazıyı Oku
    Betoncular 7 sülalesine yetecek dünyalığını yaptılar...sen onları düşünme...
    Ben onlardan ev alanlara üzülüyorum.Çok can yanacak bu ara.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,367
    buda geçmiyor beyahu. bugün annemi göz doktoruna götürdüm ,doktorumuz katarak başlangıcı olduğunu ayın 27 sinde gelmemizi söyledi ve bir tanede göz sülüsyonu yazdığını bunuda alıp o gün getirmemizi istedi. fakat tüm aramalarıma rahmen bizim memlekette bu ilacı bulamadım.hatta tüm aczacılar yanımda ecza depolarını arayıp sordular ama nafile bizim ilaç yok, ne yazıkki bu ilacın muadilide yokmuş, son çare istanbuldaki tüm eşi dostu seferber ettik bakalım sonuç ne olacak. bu ilaç bulunmazsa işim nafile anam bana sütünü helal etmez. yani işin özeti buda geçer beyahu değilmiş
    Son düzenleme : bigmaster; 11-09-2018 saat: 17:21.

3. Faynenşıl tayms (FT) : Türkiye'nin daha yüksek faize ihtiyacı yok.

Yazıyı okuyunca özeti hastaya tedaviyi kesin, artık ne isterse yesin modunda bir yazı olduğu gözüküyor..

http://www.paraanaliz.com/2018/ekono...aci-yok-25975/
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Doğru ama şu anki piyasa büyüklüğü çiller zamanındaki gibi değil. Şu an benzer bir şey olursa öyle %50-100 bono ile ikna süreci başarılı olamayabilir. Dış borç ve piyasa büyüklüğü 1994'ün neredeyse 50 katı olduğu için böyle bir durumda hiperenflasyon'un engellenebilmesi para politikası araçları ile mümkün olamayabilir.
    Aynısını söylüyorum zaten, klavuzu karga olanın burnu nereden çıkmazmış !...

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ben onlardan ev alanlara üzülüyorum.Çok can yanacak bu ara.
    Sayın hakem HAK edenler için niye üzülüyorsunuz ki bende bunu anlamıyorum. Hayır geçmişte bizler kazık yerken bizi uyaranda olmadı oysa bunlar KÖR GÖZÜME diyen tipler, acınacak halleri asla vede kata yok. Bu ortamda dahi 0.98 faiz var diye 10 yıllık finansal maliyet üzerine konulmuş betonlara atlayan var bunların neresine acınır allasen !... Ne halt ederlerse etsinler, acınacak en son güruh bunlar.

Değiştirmeleri çok zor olan düşünce yapılarını değiştirmeden ve değiştirdiklerini de kanıtlamadan döviz talebinin faize olan duyarlılığını yitirmiş olduğu ortamda samimi olmayan çok gecikmeli faiz artışlarının çare olamayacağı değerlendirmesine katılıyorum.

7. Emtia ile bilgisi olan var mı? Gümüş dünyanın derinliklerine mi gidiyor. Yoksa yeni madenler mi? Maaliyeti ne kadar?

Sayfa 974/1024 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •