Special Days Image
Sayfa 910/1024 İlkİlk ... 4108108609009089099109119129209601010 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Hindistanda ingilizler sömürdüğü hintlilere çarpım tablosunu ezberletirlermiş.Zihinleri çarpım tablosu ile meşgul olsun da ingilizlerin onları sömürdüklerini anlamasınlar diye.Tvlere ,gazetelere bakıyorum tartışma programlarına bakıyorum konuşulan konulara bakıyorum heryerde çarpım tabloları görüyorum))))))))))))) Ya bu memlekette koca şeker endustrisi 1 haftada bitirildi ,ülkemizde şeker üretimi artık yapılmayacak,tvlerde bir saat tartışılmadı.Siz özelleştirildi denmesine bakmayın o fabrikalar 3 yıla kadar hepsi zarar ediyor diye kapatılacak.

Nefreti öğretti bunlar bana. Nefretim de sadece onlara.

3. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Eskiden çalıştığım ilde şeker fabrikası vardı satıldı.Oranın atardamarlarından biri o fabrikaydı.Fabrika kendisi dolgun işçi maaşı ile pek çok vatandaşa istihdam sağladığı gibi şeker pancarı üreticileri de ekmek yerdi.Son seçimde ne çıkar diye merakla bekledim,akp tulum çıkardı cidden sosyolojik olarak incelenmesi gereken bir olay)))))))) Ya fabrikan satılmış işsiz kalmışsın ne demeye hala oy veriyorsun değil mi.Ben sosyolog olsam tez konusu yapardım akp seçmeninin oy vermesi olgusu parti bağlılığı olgusu diye..Değişik bir hadise.
    Emmime durumu izah ettiğimde ya paraları geç veriyorlar falan dedi. Şimdi her zaman aldıkları şekeri bile gittiğimde vermemişlerdi. Verirler mi bilmem.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn arcencıel olay sevgi meselesi değil ki.Onlar da kesin elit diye gördükleri bizleri sevmiyorlardır.Acıma işine gelince kısmen eğitimli olduğumuzdan çoğundan şanslı olacağız yaklaşan buhranda.Gerçi bu emlak rantından hatırı sayılır bir kesmi zengin oldu onlara bir şey olmaz ya genel ortalama için konuşalım.Benim merak ettiğim neden oy veriyorlar.Yani neticede işsiz kalmışsın ,işten atılmışsın çalıştığın fabrika işyeri kapanmış neden hala aynı partiye oy verirsin.Hadi chp ideolojik olarak çok uzak olduğun bir parti e git iyi partiye ver mhp ye var di mi.Değişik bir sosyolojik olgu.
    Sn HEKEM;insanların kötü gidişatı görmelerine rağmen tekrar tekrar aynı partiye oy vermelerine sosyologlarda kesin bir delil sunamıyorlar.Bu durum eğitim seviyesiylede çokfazla ilgili değil,sadece bizim ülkemizede has bir durum değil.Eğitim seviyesi yüksek kabul edilen(..!!) ülkelerde de aynı durumlar var.Örneğin; algı operasyonu yapılarak Fransız halkına Makron gibi birisi seçtirilebiliyo.
    İnsanların bu davranışları karşısında Ortaya atılmış iki durum var;
    ----Stocholm sendromu
    ---- Estonya feribotu sendromu
    ( dileyen raştırabilir)

6. Puslu Mantıkla, Eski Beyni İkna Ederek Kusursuz İktidara Nasıl Ulaşırsınız?

https://www.dr.com.tr/Kitap/Ben-Bilm...=0000000667847

7. Doğru soruları sorduğumuz takdirde, Büyük Veri’den insan doğasına ilişkin öğrenebileceklerimizin sınırı yok.

https://www.dr.com.tr/Kitap/Bana-Yal...IaAn5eEALw_wcB

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Walla adamlar görüyorlar ne olacağını da..fazla üzerimize varmıyorlar..yeminlen..
    Valla dogru, bir yemin de benden.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 910/1024 İlkİlk ... 4108108609009089099109119129209601010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •