Sayfa 848/1024 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Neyin dogruki

6.61
    dolar bile senin palavralarına tahammül edemiyor
    6.57 yazıyorsun 6.61'e çıkıyor, 6.61 yazınca 6.57 ye geri dönüyor..

2.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Oraya beton duvar örmüştük...

Korkarım kontrollu geçiş denilebilecek, Türkiye'nin kollayıp desteklediği bazı unsurlar alınacak ülkemize.

Bunlar, iddiaya göre, tekin insanlar değil.

Bu temelde İdlib, Suriye yönetimi tarafından temizlenmek isteniyor...

Dedikodular böyle...

Tatsız.
    Erol Mütercimler'in 2019 için Türkiye'de iç savaş öngörüsü vardı sanırım, alt yapısı mi bu da?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Dün kısa vade için ayılar gelip ezebilir demiştim bugün biraz daha netleşti gibi son bir tuzakla 5.5-5.90 arasına bir yolculuk yapmalı. Hızlı düşerse panikle alım fırsatı göreceklerin sayısı aşağıya doğru parabolik bir azalım gösterecektir zira 5 ile 6 arası çabuk geçilmişti. Bu bir şekilde olmazsa bu para politikaları ve ekonomi yönetimiyle aralık sonunda buranın 2 katından fazlasını konuşuruz.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sizi başlığı/kamuoyunu yanlış bilgilendirmekten men ediyorum...
    ...

Ekşisözlük benim ergenlikte geride bıraktığım plotformlardan biri...
    Hele ki ekonomi de mi refrans vereceğim...
    Pehhhh
    çok eski ve küskün bir yazarı olarak eskisine göre bozulduğuna fazlasıyla katılsam da göz ardı edilecek bir platform olduğunu düşünmüyorum. kıymetli bilgilere ulaşmak hala mümkün.

umarım bu fikrimden dolayı beni de men etmezsiniz buraya yazmaktan sn tengri.

5. Hala inatla iki senaryo arasında 'mı acaba' yerinde 6.56 da tutuyorlar. 6.63 ü geçemez de tekrar 6.56 nın altına yönelirse gazoz ağacı..

Sırasıyla 6.50-6.30 müteakip gelişmelere göre yani düşüşteki c dalgasının iç yapısına göre 6.10/6.00 belki 5.40-5.70 ler..C(A) nın ilk 1-2-3 ü ise bu sarkış güdük gibi..öte yandan güdük başlıyor iç içe 5 ler uzata uzata da sünüyor hayırlısı.

Her iki senaryoda da bir 'e' var. Aşağı senaryoda 'e' sonrası oluşan ilk sarkma, yukarı senaryoda da 'e' deyiz.

MB nin Viopa müdahalesi etkili olmuşa benzer Kasıma kadar ötelendi yükseliş şu an 7 yi görmez dersek aşağı gibi..yok İdlip başlıyor her an ters tweetler gelebilir ya da faiz arttırımı için baskı yapılacak denir ise(oraları ziyarette bağladılar muhtemelen) o da bugün yarın olur, yukarı gibi. Hıdır budur. Yatırım tavsiyesi değildir, nacizane gördüğüm ve anlayabildiğimden ibarettir. Belki de bilmiyorumdur. ;-)

Ve yazarken hareket başladı ilk yukarı atak..

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    çok eski ve küskün bir yazarı olarak eskisine göre bozulduğuna fazlasıyla katılsam da göz ardı edilecek bir platform olduğunu düşünmüyorum. kıymetli bilgilere ulaşmak hala mümkün.

umarım bu fikrimden dolayı beni de men etmezsiniz buraya yazmaktan sn tengri.
    Haklısınız, eski kuşak yazarlar sözlüğü hala ayakta tutabiliyor, ancak onlar da umutlarını kaybederse sözlük yeniyetme ergenlerin elinde kaybolur.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Viop topiginde, dolar gaymenin 4.060 olacagini sanan biri var, ne cekti acaba?
    Ejder meyvesi suyu olduğu tahmin ediliyor. Kesin sonuçlar için kan örneği lazım.

8. Grafik çizmekte zorlandığımdan şu tweeti paylaşayım. İki senaryoda görülüyor. Burada yukarı senaryonun abcde leri etiketlenmiş ama alternatif formasyonlar var. Diğer abcde yi daha önce buraya yollamıştım. Kabaca bu sayımlara katılıyorum diyelim. Yatırım tavsiyesi değildir.

https://mobile.twitter.com/faCefinan...15505508884481

Sayfa 848/1024 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •