Sayfa 953/1024 İlkİlk ... 4538539039439519529539549559631003 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yok öyle tutanak falan...

Orası aynen okullardaki dolaplar gibi.

Ne koyacağınız size kalmış.

Güvenlik de bankaya ait.

Ama, olmaz ya (olmadı da bu güne kadar) bir saldırı ve soygun olursa içindekilerden bankanın sorumlu olacağını sanmam.

Sigortalatma olanağı var mıdır? Bu konuda fikrim ve bilgim yok.
    2000 yilindan sonraydi. Ankara ilcelerinden birinde ziraat bankasi subesinin kasasina tunel kazilip girildi. Kasalar acildi ve belli kasalarin ici bosaltilmisti. O yillarda herkes sok olmustu. Turkiye'de bir bankanin kasasi tunelle acilmisti. Icinde neler oldugu veya kimlere ait oldugu hic aciklanmamisti. Detaylari google amca anlatabilir. Ankara yakinlarinda oldugu icin ve ziraat bankasi oldugu icin casusluk, gizli isler cok konusulmustu. Oyle animsiyorum.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BIST `e iyi çakıyorlar, acabam ! neyi fiyatlıyor ki !:..

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Kaldıraçlı piyasa oldukça fırtınalıdır...Fonlar 50 gaymelik VIOP'ta alım yaptı ve vadesi gelince ver benim dolarları dedi ...Bu durumda MB bu kadar doları nereden bulup Yatırımcıya verecek? Olayan parayı nasıltemin edecek yoksa bizimMB da Lehman gibi abi olsa dükkan senin ben iflas ediyorum mu diyecek?
    Bildiğim kadarıyla kanunen brüt rezervlerinin tamamını (döviz+altın) açığa satma hakkına sahip. Yani DTH ve altın mevduatlarını açığa satabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    BIST `e iyi çakıyorlar, acabam ! neyi fiyatlıyor ki !:..
    Tcmb'nin yüksek bir faiz artışı yapacağı fiyatlanıyor olabilir. Bu tedbirin dövizi baskılama ihtimali olsa da tedbirin kendisi de borsanın çok hoşlaşacağı bir şey değil.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    dikkat ediyorum sikayet edenler hep fakirler

Toplumun ust tabakasi bundan sikayet etmiyor

6 milyon dolarlik soru: Acaba sizide o mevkilere getirseler siz sikayet edermiydiniz?

Cevabi ne kadar basit degilmi?
    neden cevap verme gereği hissettiniz siz üst mevkilerdemisiniz?

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Tcmb'nin yüksek bir faiz artışı yapacağı fiyatlanıyor olabilir. Bu tedbirin dövizi baskılama ihtimali olsa da tedbirin kendisi de borsanın çok hoşlaşacağı bir şey değil.
    Başta bankalara çakmaları bende de bu intibayı bıraktı, öte yandan da merkezin yüksek bir faiz artışı yapacağına pek aklım kesmiyor. Ama dersenizki az veya çok faiz artışı BIST de pek sevilmez ona bir şey diyemem.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Başta bankalara çakmaları bende de bu intibayı bıraktı, öte yandan da merkezin yüksek bir faiz artışı yapacağına pek aklım kesmiyor. Ama dersenizki az veya çok faiz artışı BIST de pek sevilmez ona bir şey diyemem.
    merkezin ne yapıp yapmayacağını tabii ki hiç kimse bilemez ama sanırım bist beklentiyi satın alıyor. Bir de öğle saatlerinde bir bankanın sendikasyon dönüşünde veya benzer bir işleminde bir anomaliden veya ihtimal verilmeyen derecede yüksek montanlı bir işlemden bahsedildi. Detayını bilmiyorum, o işlem de bankacılık hisselerini aşağı baskıladı diyorlardı.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 953/1024 İlkİlk ... 4538539039439519529539549559631003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •