Sayfa 520/1024 İlkİlk ... 204204705105185195205215225305706201020 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

@cbaslevent
    1) Kampanya milli ve yerliyse, peşinatın dolarla yapılması neden teşvik ediliyor?
    2) İnşaatı tamamlanmış konutun musluğu, klozeti Amerikan malı ise, bunlar sökülüp Türk malı mı konacak?
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

@cbaslevent
    1) Kampanya milli ve yerliyse, peşinatın dolarla yapılması neden teşvik ediliyor?
    2) İnşaatı tamamlanmış konutun musluğu, klozeti Amerikan malı ise, bunlar sökülüp Türk malı mı konacak?
    Hoşaf beyinler ne desen yer boş ver gitsin, beter olsunlar ki yeter olsun huzur ve selamete çıkalım. Artık ben bu hoşaf beyinleri goygoya getirip MİLLİ KONUT !.... kampanyasından beton almaya teşvik edeceğim ki BETER işi hızlansız aksi taktirde zarar ziyan gittikçe büyüyor.

3. O zaman para kimsede yoktu gosteris kimsede yoktu bir Hali 10 sene esya 20 sene degismezdi buyuklerin eskilerini giyer bi ust sinifin kitaplarini bitirince onlar alip okurduk Bilgisayar CEp Telefon yoktu mahallede cift kale mac Yapar kemer saklambaci oynardik cuma gunu istiklal Marsini okur super baba pazarlari banyo yapip bizimkileri izler uyurduk komsularimizin evine kendi evi miz gibi girer piknige falanda hep beraber giderdik kimse gosteris yapmaz di Kimse kimsenin arkasindan atmazdi Hamburger yoktu ekmegimize yag Yada Salca calardik Atari salonuna gider Hagar Mustafa oynar tek jetonla oyun bitirmeye calisirdik parami bozdu bizleri zamanmi kirlendik be Abi

Youtube'da 90'ların şarkılarını dinliyorsanız yorumlarda sıklıkla karşılaşılabilen birbirine benzeyen yorumlardan bir tanesi ^^

30 ağustos zafer bayramimiz kutlu olsun Atatürk silah arkadaslari ve atalarimiza minnettariz.
    Tl dususunde baskanlik sistemine ait bir para birimine hecis icin cokeltiliyor.turkiyeye ve atatürk'e ait bir bilgi kalmayacak ustunde osmanli vb. Padisahlarin resimleri olacak. Tc. Ismi degisecek.
    Ic veya dis savas cikma ihtimali var ulkede biyuk nir yabanci gocu var

Diktatorler kaos ile beslenir. Ve bunun gibi bir cok ornek var. Ekonomi icin yazmaya gerek yok zaten emlak ve bu baslikta fazlasiyla yazildi.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Medya şirketlerine oldum olası gıcığımdır belki ondan onların batıp çıkmasını kaale bile almadım hatta her zaman illa KENEF borsası diyenlere basın şirketlerinden uzak durun bari diye nasihat etmişimdir.
    Bu söylediğin farklı bir şey neredeyse 20 yıl önce ky ye sokulan kazıklardan biridir bu
    o zamanlar borsada neredeyse kaybeden yoktu..

Sayın power, İCRADAN kaça alacaktınız o betonları 30 bin Dolarmıydı ! 30.000 X 15 = 450 bin Tl monopoly parası eder ehhh ! 3+1, adam gibi siteden, fazla yüksek aidatlı olmamak kaydıyla fena değil...

7. 6,6891 +0,2192
    kayış koptu yine

hükümet destekli diyorum
    kanaviçe gibi işleyerek

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

@cbaslevent
    Benim dolarlarım ve altınlarım var, yastık altında tutmak istemiyorum, bankalara da güven olmaz neme lazım diyip bunları betonculara gerçekten veren birisi ile üstün cesaretinden ötürü tanışmak istiyorum.

Sayfa 520/1024 İlkİlk ... 204204705105185195205215225305706201020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •