Sayfa 688/1024 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Doğru tabi 20 bin maaş verelim sınırsız benzin,ev,yurt dışı tatil.istediği zaman da işe gelsin.haklısınız

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Demek ki mühendislik işin yok. Olsaydı şu özellikte eleman arıyorum bulamıyorum derdin.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çalışmak istersen gel.detay mı verim illa.şirket adı vergi numarası ticaret sicil kaydı.Allah’ım ya.

3. imamlar 3 kulhuvallah 1 elham 3500 aliyor zaten, o paraya muhendis varsa biraksin imam olsun

4.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Doğru tabi 20 bin maaş verelim sınırsız benzin,ev,yurt dışı tatil.istediği zaman da işe gelsin.haklısınız
    Aradığınız eleman için kriterleri ve yapacağı işi yazar mısınız

5.  Alıntı Originally Posted by cyam Yazıyı Oku
    imamlar 3 kulhuvallah 1 elham 3500 aliyor zaten, o paraya muhendis varsa biraksin imam olsun
    Olabiliyorsa tutan yok

6.  Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    Bir keresinde de üniversite de araştırma görevlsii olan bir iktidar yanlısına ne olursa bunlara oy vermezsin aklına ne geliyor söyle dmeiştim yolsuzluk rüşvet adam öldürme vb. Ne gelirse söyle dedim ne olacakta sen bunlara oy vermeyecen dedim öyle bir ihtimal yok dedi ve bunu diyen araştırma görevlisi üniversitede dişünün durumu
    Adam akademik konuşmuş.Neticede kamu çalışanlarının çok büyük çoğunluğu normalde piyasada alabilecekleri maaşın 2 mislini alıyorlar

7. Hayatında 5 haneli parayı bir arada görmemiştir birbirine konuşur Allah'ın aclari. Geçen yıl bu günleri anlattığımız da soy sop kufrediyordu pustlar şimdi ortalarda yoklar.
    Al gene dolar long nedeni bu troller kamudan kovulmadikca devammmm

Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Doğru tabi 20 bin maaş verelim sınırsız benzin,ev,yurt dışı tatil.istediği zaman da işe gelsin.haklısınız
    abicim gel sana 4 bin tl maaş verim. sadece bana çay getir götür diyen biri çıkar. kala kalırsın hatalarda ısrar etme.

niye bu duruma geldik diye sorgula.

yoksa şirketini batarken yabancı gelir bedavaya kapıverir. yabancı için zaten senin şirketin para bile değil.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 688/1024 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •