Sayfa 97/1024 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Adamin Hangi kurdan bozdurduguna bağlı :-)
    Selamlar dostum
    ona nasip diyorlar
    genelde

selamlar..

Ne demiş Sokrates?

Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız, cehaletin bedelini hesap edin.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Bankaya pazartesi haber verip dolarını fiziki olarak çekemeyen var mı aramızda?
    Pazartesi sabah swift ile yurtdisina gönderdim. Bir saat icinde hesaptaydi. Sikinti olmadi.

Saygilar.

4.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Bugün hem garanti hem finansbankta işim vardı. Aynı konuyu sorguladım. Yorum şu ; hesaplardan para çekişi normal rutinde. Artış yok, Nakit sıkıntısıda yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok!

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : enfarktus; 14-08-2018 saat: 16:12.

6. '' Garanti Bankası Genel Müdürü : "Olanlara Aklımız ermiyor" demiş. Buyur yardımcı olayım ''

https://twitter.com/kacsaatoldunet/s...15137784569856
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Onların ıphone'u varsa, diğer tarafta samsung var, ülkemizde vestel var
    yakında

"eeeyyyyy ios çular.. size sesleniyorum. gelin androide geçin.. bir gün, iki gün sıkıntınız olabilir.. ancak bu yerli ve mili bir mücadeledir…"

derse şaşmam.

Alıntı Originally Posted by Realtor Yazıyı Oku
    Bugün hem garanti hem finansbankta işim vardı. Aynı konuyu sorguladım. Yorum şu ; hesaplardan para çekişi normal rutinde. Artış yok, Nakit sıkıntısıda yok.
    Bu konuda yaratacakları en küçük sorun krizi tetikler. Şimdilik sorun olacağını zannetmiyorum.
    Perşembe'den Cuma'ya nasıl 1 gecede 5.48 den 7'ye aynı böyle bir gecede olur olacak olanlar.

Sayfa 97/1024 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •