Sayfa 303/660 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 5278 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Hasan1908 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, içinde bulunduğumuz şartlar hisse için olumlu. Ayrıca bu kağıdın halka arzından bugüne kadar geçen sürede olması gereken fiyatın çok altında olduğu belli. Ben kendi adıma beklemedeyim. Elimdeki malları panik yapıp kaptırmaya niyetim yok. Bu benim şahsi düşüncem. Asla yatırım tavsiyesi de değildir.
    kit üretiminden önceki haline ucuzdu demek çok zor.
    öyle olsaydı ben onu almış olurdum, çok sıkı takibimdeydi takasında ciddi bir değişim görmüştüm
    sonra o takas bozuldu.
    şimdiki durum farklı sonucu öngörebilmek pek zor
    çok uçuk fiyatlara da gidebilir
    başladığı yere de dönebilir
    hisse dipten kalktıktan sonra 2.70, 3 arası patron alttan aldıklarını sattı diye biliyorum
    satışına anlam verememiştim
    o kadar basiretsiz patron olamaz eğer benim ve piyasanın düşündükleri gerçekleşecekse.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

2. Yine dip oldu. Biraz daha risk aldık. Bakalım, inşallah hayırlısı...

3. Kendi adıma panik yapmıyorum. Bekleyeceğim, şahsi fikrim budur.

4. Dikkat edin o panoya yazılanlar gider Bi anda
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Bence satanlar o kadar çok pişman olacak ki. 38.954 lot işlem. O kadar komik ki. spek bile şaşırmıştır. En az bilonçoya kadar bekleyecem.

6. Şu tablo yani 40 bin işlem 5 milyon tabanda bekleyen lot bu hissenin yatırımcısına ne oldugunu göstergesidir az çok tabi bu 5 milyonun tamamı da ky nın degil oda belli bişey ama kimse yatırım matırım diye bu hisseye girmemiş o açık öyle test kiti flan deyil asansör yapalım pompa yapalım demişler ama dikkat spek bagırttırmasın verin malımı diye
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Şu tablo yani 40 bin işlem 5 milyon tabanda bekleyen lot bu hissenin yatırımcısına ne oldugunu göstergesidir az çok tabi bu 5 milyonun tamamı da ky nın degil oda belli bişey ama kimse yatırım matırım diye bu hisseye girmemiş o açık öyle test kiti flan deyil asansör yapalım pompa yapalım demişler ama dikkat spek bagırttırmasın verin malımı diye
    Tabanda bekleyen 5 milyon lot mu? Kardeş zaten topu topu 41 milyon lotu var bu senedin. Bir şeyler dönüyo ama ne ? Keşke bilebilsek.

8. Burdan almak cesaret ister nerdeyse dolaşımda nekadar lot varsa satışa koyacak kim alacaksa

SM-J600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 303/660 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •