Sayfa 350/715 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 5714 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by serinkan Yazıyı Oku
    Ben destan yazmayacağım sadece kafamda şu var ilaç veya aşı bulunursa durum ne olur?
    Salgın kontrol altına alınır,rahat ederiz..rta senaryasonu boşverin..onlar hep kazanacak bizimki yazı tura..

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Arkadaşa aynen katılıyorum.. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama yeni türeyen insanlara karşı dikkatli olun derim.. yok işte burdan uzaktım, kaç yıldır üyeydim, üyeliğim silindi falan filan.. bu pisliğe bulaşan kolay kolay bırakamaz.. onun için burda yazan kimseye güvenmeyin. kendi mantığınızla hareket edin. şimdi bu şirketin geçmişi ne ki geleceği ne olsun.. yok işte youtube da kit üreteceği söyleniyormuş.. yok gazetede haber olmuş.. youtube şimdi herkes video çekip atabiliyor.. gazete desen 3-5 bin lira verip haber yaptırabileceğin bir yerel gazete.. youtube'a çekilen videodaki laboratuara hiç dikkat etmediniz mi.. sıradan bir yer.. çin bile kaç ayda başaçıkabildi bu illetle. ki adamlarda teknolojinin tıbbin en gelişmişi var.. kit üretiyormuş.. diyelim ki üretti. ne olacak 80 milyona test yapılsa ne olur.. insanlar sokağa çıktıktan sonra.. onun için bunlar güzel senaryolar.. çok kötü kumpasa geldik bence.. evet bende dayanamadım atladım trene.. bunlar kendi görüşümdür. gerçekten küçük yatırımcı özelden yazabilir.. beraber tartışabiliriz.. sonumuz iyi olur inşallah.. ama 8 yıllık borsa geçmişime göre durum hiç iç açıcı değil.. yatırım tavsiyesi değildir..
    Sizden ricam ilk yazdığım yazıyı lütfen yönetime şikayet edin.

İptal edilen üyeliğimi hangi mail adresi ile aldıysam bu üyeliğimi de aynı mail adresi ile aldım. Tespiti gayet kolay.

Bu husustan bahsetmemin tek sebebi nickname in değişmiş olmasıydı.

Borsada işlem yapmaktan vazgeçmemin tek sebebi çok fazla veri takip etmek zorunda oluşumdu, bunu benim yerime fon yöneticileri yapabilir diyerek çıktım.

Yıllar sonra normal bir süreç olmadığı/olmayacağını düşünerek elimdeki fonlardan çıkıp yatırımlarımı kendim yönetmek istedim.

Sonuçta RTALB aldım ve kimseye alın demedim, hisse uçacak demedim.

Selamlar

3. Cuma günü gelen KAP bildirimi hisse fiyatlamasını etkileyecek bir haber değildir.

Aşağıda paylaşmaktayım;

Gönderim Tarihi:03.04.2020 16:20:34

Şirketimiz Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde Denetimden Sorumlu Komite'nin görüşünü alarak şirketimizin 2020 yılı Faaliyet ve Hesaplarının incelenmesi konusunda Bağımsız Denetim Kuruluşu ATA Uluslararası Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş ile 1 (bir) yıllık sözleşme imzalanmasına ve keyfiyetinin yapılacak ilk Genel Kurulda ortakların tasvibine sunulmasına karar verilmiştir.

Bilginize

Selamlar

4. Şirketin degerlemesi degiştide ondan olamaz mı diye düşündüm Bi an
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Tam da öyle

Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Tanırdeniz kardeşim sonunda ikna ettin bizi, biz bi hata ettik çok boktan bi hisse aldık. Sen de değerli yorumlarınla gözümüzü açtın bizi kurtardın. Adeta mehdimiz oldun sağolasın. Senden ricam bir sürü kurtarılmayı bekleyen insan var diğer hisselerde, git biraz da onları kurtar. Bize bu kadarı yeter.

6. Eger 2 milyon kit sattıysa bu şirketin herşeyi degişir sahibi bile degişebilir ki Nisan sonuna kadar 2.3 milyon test teslimatı vardı

7. Kademe oluşması her kademeden işlem görmesi çok iyi bist açılışta direkt tavan olmasından rahatsızdı zaten

İstese tavan yapar ama global satıp duruyor. Gıcık ediyor. Tavana 64000 lot var ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 350/715 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •