Sayfa 4/273 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2177 madde; 25 - 32 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. İşlem hacmide artıyor.. Artık önümüzdeki günlerde bir hareket beklemek çok zor değil ytd

Sent from my VSP355g using hisse.net mobile app

2. Net alış halen yok..

3. ben halka arzdan beri kağıtta olan biri olarak
    artık şirket sahipleri ve yatırım birimi yapmış oldukları hamlelerle ve söylemlerle malesef bizim ederimiz 8 lira imiş pardon biz size 13 ten itelemişiz kusura bakmayın diyorlar.ve açıkça adamlar bizim tarla tezeğimizin ederi 17 liraya tekabul ediyormuş biz sizlere ucuza verelim diye 13 ten verelim dedik ama malesef::KANDIRILDIK Kandıran kim değerleme yapan birim ve aracı kurum a1 capital)
    adam artık bunu açıkça söylüyor demekki piyasa bizim değerimizi 8 lira biçmiş alanların allah belasını vermiş ne yapalım...
    hiç şaşırmıyorum bilançolara taaaaa son 7 yılki tüm arzlara bakın bakalım kaçının arzdan sonraki bilançosu arzdan önceki bilançosundan iyi geliyormuş her bilançoda bir sonrakini arar olmuşlar zamanla eksi olmuş hep.birtek hatırladığım jantsa vardı deli kar yapan zaten oda hiç 20 lira altı olmamıştır 40 ları görmüştür ama sahipleri adam
    gelelim bana:: madem bu kadar biliyorum burda ne işim var yada niye satmıyorum ısrarla.taaaa arap baharı domino etkisi falan olan dönemde ev için ayırdığım bir miktar birikmiş bankadaki yatırım uzmanı tarafından bir araba parası kazanalım abi sana böyle yatmasın cümlesine kadar hatay harika idi ara ara borsa yapardım zarar eder çıkardım ama zevk alırdım...o eleman salatası gidip 1.70 ten metro alıp 60 kuruştan satıncaya kadar hayat normaldi.
    sonra aldım sazı elime bu kadar zarar nasıl çıkar kumar hisselerinde.hep ya herro ya merro olmak zorunda idim.o yüzden başladım sırayla vangd/cemaş/denge/kardemir b/sanfm/avhol(bayrd) en son rtalb diğer kağıtların her biri doğru kağıttı ama doğru zamanda çıkamadım yoksa zarar birinde bile kurtarılabilirdi ama nasip.en son bu kağıda takıldım ama inanın diğerlerinin herbiri belki boş şirketler yada sağlam değil ama herbiri yatırımcısına kazandırmıştır.
    artık bakmıyorum rtalb çünkü ne şirket şirket nede sahipleri adam.ama unutmayın sahipler bir adam gibi ölmek var birde madam gibi.ben artık kar falan istemiyorum arz fiyatını görsün giren 3 yıl bana girmiş olsun ama zararına satmayacağım ınadım inat.
    kağıdı iyi göstermeye çalışan çapulcu tayfası var onlarda sahip gibi dolamalar.hala kalkıp ama şirket karlı ama geleceğe yatırım ama ama ama kağıda iyi haber düşüyor eksi kapatacak hala bu kağıdı savunanları allaha havale ediyorum...
    yatrıım tavsiyesi değildir sanal alemde yazılmış hayal ürünü senaryomdur

4. Üzülme. Tasalanma. İnanmışsanız kazanacaksınız..

Sent from my VSP355g using hisse.net mobile app

5. Vallahi ilk başlarda çok inancım umudum vardı ama artık maalesef ne umudum var ne ümidim
    Neden dersenatronların şirket umrunda değil karizma çokta tın adam arzdan 26 trilyon para almış 8 trilyonunu batık bir fabrikaya kaptırmış ki inanmıyorum arka tarafta para yine onlarda kalmıştır ama şirket hesabı değil kendi ceplerinde
    Birde utanmadan 10 liradan aldığı hisseyi 11.30 dan sattılar ayıp ya ayıp 26 trilyon para kazanmışsın 8 trilyonu kimbilir ne yapmışsın kalkmış 100.000 lira için seviniyorsun
    Şimdide kalkmış ne yapalım piyasa bize 8 lira fiyat biçti demekki ederimiz buymuş diyebiliyorlar
    Önlem alacaklarına bir tahta yapıcı bir sahip bulacaklarına hiçbirşey bilmiyorsa geri alım yapsa 100.000 lot zaten kağıt 13 lira üstüne elini kolunu sallayarak gelecek ama nafile hayırlısı garibanın allahtan başka sığınacak kimsesi yok ama zaten en büyük en güçlü olanda Allah'tır oyüzden no problem hayırlısı

6. Şirket verileri çoğu şirketlere göre çok çok güzel ama BİST te maalesef iyi şirket olması yeterli olmuyor...

Sent from my GM 5 Plus using hisse.net mobile app

7. İyi olan neresi anlamadım
    Endeks 76.000 iken 17 lira olup 13 ten arz et
    Dolar ögün 1.9
    Euro 2.3
    Rtalb 13
    Endeks bugün 90.000 artı 2
    Dolar 3.60
    Euro 3,85
    Rtalb 8 lira eksi 2
    Şimdi biri bana iyi birşey söylesin bende iyi bir şey göreyim
    Milleti kandırmayı bırakın allahtan korkum