Sayfa 657/692 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon
Arama sonucu : 5534 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    RTALB'ın sermayesinin %43'üne ortak olduğu A1 capitsl ilk çeyrek dönem bilançosunu açıkladı.

9.032.935 TL kâr.

Geçen dönem: 1.065.921 TL zarar vardı.

Nur yağıyor. Asıl bomba ikinci çeyrekte inşallah.
    Amateur kardeşim eskilerden bir sen kaldın bir ben, nereye gitti senin bu diğer ortaklar.. Sende artık karını al ve çık, tabi küçük yatırımcıysan.. En az 3 kat kar ettin..
    Bak ne güzel açıklayıcı yazmışsın ilk çeyrek karı A1 CAPİTAL'İN RTA'NIN DEĞİL DİYE..

2.  Alıntı Originally Posted by helios Yazıyı Oku
    Bu forumda fareli köyün kavalcısı olmaya çalışanlar az değil. Onların peşinden giden son gürlerde yaşananlardan kendini kurtaramaz.
    Önce RTLAB'ı şirket olarak derinden bilmek gerekir.
    Milleti gazlamak ile battı gitti demek arasında fark yoktur.Bu hisseyi 6 aydır takipteyim 2 liradan 4 lira oldu herkes satın şelale olacak dedi senin gibi.Yani 52 ye gelene kadar 3 liradan itibaren şelale olacak kaçın diyenler oldu.İnsanlar onlara uysa 52 yi göremezsin nereden salacağını ve nereye gideceğini Balinalar bilir.Yönlendirme yapmak yanlış.Ben bildiklerimi paylaştım.Hisseyi derinden bilmek lazım demişsin.Hadi biraz şirketin aldığı sparişlerin hisse fiyatlamasına etkisinden biraz bahsette bilelim.Ya da derinlemesine bilgini patlakta bilelim.Tekrar söylüyorum ben buradayım sen bu hisse dönünce nereye gideceksin.Tabiki kaybolup gideceksin.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Amateur kardeşim eskilerden bir sen kaldın bir ben, nereye gitti senin bu diğer ortaklar.. Sende artık karını al ve çık, tabi küçük yatırımcıysan.. En az 3 kat kar ettin..
    Bak ne güzel açıklayıcı yazmışsın ilk çeyrek karı A1 CAPİTAL'İN RTA'NIN DEĞİL DİYE..
    Sn. borsamağduru32,

Teşekkür ederim beni düşündüğün için. Evet hâlâ buradayım, ama kendime göre önemli miktarda kârımı da aldım, hiç merak etme lütfen. Daha da kâr edeceğimi düşünüyorum. Bak gördün mü, RTA seni mağdur etmedi. Hayrını gör inşallah.

Evet, şimdilik A1 Capital bilançosunu açıkladı, henüz RTALB açıklamadı. Mesajımda RTA'nın da orada payı olduğunu vurgulamak istemiştim. Yani, iştiraki o kadar kâr ediyorsa, amiral gemisinin ufku açık demek istiyorum. İnşallah daha da güzel günler göreceğiz.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. Burda milleti.,milletten çok düşünenleri gördükçe gözleri yaşarıyor insanın..sorsan hepsi pammuk gibi insanlar da,forum bozuyor onları..

Yazdıklarım kendi fikirlerimden ibarettir..Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Borsada Ayıya keman Çaldırırlar betofunun Konçertosu diye Dinledirler .
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by [email protected] Yazıyı Oku
    Burda milleti.,milletten çok düşünenleri gördükçe gözleri yaşarıyor insanın..sorsan hepsi pammuk gibi insanlar da,forum bozuyor onları..

Sen necisin boş gezenin boş kalfası mı burada Bı son yazışım uzun bir süre izlemeye devam eskisi gibi.

7. Hayırdır senin niye zoruna gitti ki,hep son yazışın güya ama yazmadan da duramıyosun ama..bir bitmediniz duyarcılar hisse bizim zarar bizim sizi rahatsız eden nedir..

8. Haftalık takasta Yabancıların işlem yaptığı tabloda
    22.05 tarihinde mkk verisine göre yabancı payı 474.414 adetten 450.607 adete düşmüş.

kalan 23.807 adet olarak görülüyor

yanlışım varsa düzeltin lütfen.
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 657/692 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •