Sayfa 692/692 İlkİlk ... 192592642682690691692
Arama sonucu : 5535 madde; 5,529 - 5,535 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. İnvesting te halen milleti gazlıyorlar.

2. Ametour ""...bu 291 milyon kit ve swab satışlarından gelecek minimum ciro.""

Minimum değil de maximum kabul etmek daha makul olur 😉
    -Üretim dolu ki ilave ithalat ile satışı dolduruyor. Diğer üretim kalemleri çok canlı olmaz,satış yapar ama stoktan vs.
    -Satışta istediği fiyatı alamıyor ki, önce ki kapla benzer rakamlar. Rekabetin yüksek olduğunu kabul etmek gerekir.

10 küsur milyon galiba hisse satışından kazanç. Hepsini kattığında maximum 300 milyon ciro olur. Kadın 150 tahmin etmiş ihtiyatlı yaklaşım bu. Kaldı ki patronda aynı mantıkta bence. Hisse satarken 150 yi taban almış. Ya, bunu da kap yayınlayarak ayan beyan ifade etmiş aslında 🤭 Ciro ve olası kâr potansiyeli satış fiyatlarını teyit ediyor.

Borsacı Hanım gayet haklı.

3. Bence Rtalb ın yıl sonuna kadar edeceği ciro ve kar ne kadar olursa olsun önemli olan tahta yapıcının niyeti niyetini bozup düşürecekse dünyanın karını yapsada düşürür. Niyeti geri yükseltmekse de yükseltir. Ne şirketler var dünyanın karını ediyor hissenin fiyatı yerinde sayıyor. Zarar eden bir sürü hisse var 10 kat değerinden yüksekte işlem görüyor. Borsa tamamen algıdır.

4. 52+2 = 54 × %61,8 = 20.70 TL

çok dikkatli olun. Belgin Hnm. Boş konuşmaz. Yukardaki hesap önemli. Daha canlar yanmadı. Asıl bu hafta olan olacak. Ya herro ya merro. Avgyo, Cemaş ve Ozgyo grafiklerine bakmak lazım.

Giderse de hayırlı olsun...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Bence Rtalb ın yıl sonuna kadar edeceği ciro ve kar ne kadar olursa olsun önemli olan tahta yapıcının niyeti niyetini bozup düşürecekse dünyanın karını yapsada düşürür. Niyeti geri yükseltmekse de yükseltir. Ne şirketler var dünyanın karını ediyor hissenin fiyatı yerinde sayıyor. Zarar eden bir sürü hisse var 10 kat değerinden yüksekte işlem görüyor. Borsa tamamen algıdır.
    İyimserlik oluşturmak için değil de en azından geçmiş hisse hikayelerine bakarsak Rta nin da gördüğü zirveyi tekrar görme ve üzerine çıkma ihtimali var diye düşünüyorum, sadece zaman,yani sabır ve temel verilerin istikrarı şartıyla..katılırmısınız bilmiyorum ..

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Amerika da darbe söylentileri var,rta nin cirosunu oldukça etkiler mi

7.  Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    İyimserlik oluşturmak için değil de en azından geçmiş hisse hikayelerine bakarsak Rta nin da gördüğü zirveyi tekrar görme ve üzerine çıkma ihtimali var diye düşünüyorum, sadece zaman,yani sabır ve temel verilerin istikrarı şartıyla..katılırmısınız bilmiyorum ..

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olabilir ama KY ve tahta yapıcılar la büyük bir zıtlaşma oldu resmen bir savaş. Savaşı kim kazanır bilemem. Senin dediğin Hubvc de olmuştu 50 yi görmüştü sonra 20.60 mı 20.30 mu oraları görüp tekrar 50 civarına kadar çıkmıştı. Ama Hubvc tahtasında böyle olaylar yaşanmamıştı. İnvestig te bir kaç aydır Rtalb en çok okunan izlenen ve yorumların başında geliyor bu da açıkçası benim hoşuma gitmiyor kalabalığı sevmiyorum. Orası çok kalabalık. umarım bu savaşı KY kazanır da zarar etmez.

Sayfa 692/692 İlkİlk ... 192592642682690691692

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •