Sayfa 111/195 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 881 - 888 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1295443
    haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçip katılın
    1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Hacimsizlikten önce %7 + sonra %5 eksi yapıp günü +3 küsürde kapadı. Biran önce B grubuna geçse de en azından gün boyu fiyatlama görsek

3.  Alıntı Originally Posted by ckarakaya Yazıyı Oku
    Hacimsizlikten önce %7 + sonra %5 eksi yapıp günü +3 küsürde kapadı. Biran önce B grubuna geçse de en azından gün boyu fiyatlama görsek
    B grubuna gecis icin benim bildigim 6 aylik dilimler halinde (su anki durumda temmuz-aralik) borsada islem goren sirket hisselerin ortalama degerlemesi 10 milyon tl + olmasi lazim. Baska bir kriter varmi?

4.  Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    B grubuna gecis icin benim bildigim 6 aylik dilimler halinde (su anki durumda temmuz-aralik) borsada islem goren sirket hisselerin ortalama degerlemesi 10 milyon tl + olmasi lazim. Baska bir kriter varmi?
    Evet Ben de yanlış hesaplamadıysam Temmuz-Aralık ortalama 1.26 yetiyor B grubuna geçiş için.

Çok ciddi düşüş olmazsa bu rakam tutacak gibi gözüküyor.

5. Şirketimizin 2017 yılı Ocak-Kasım aylarını
    kapsayan döneme ait denetimden geçmemiş tahmini prim üretimi 610.828.499.-TL dir.
    Prim üretiminde bir önceki yılın aynı dönemine
    göre % 22,31 oranında artış meydana gelmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by ESTIVAL Yazıyı Oku
    Şirketimizin 2017 yılı Ocak-Kasım aylarını
    kapsayan döneme ait denetimden geçmemiş tahmini prim üretimi 610.828.499.-TL dir.
    Prim üretiminde bir önceki yılın aynı dönemine
    göre % 22,31 oranında artış meydana gelmiştir.
    Ray sigorta B grubuna 2018 yilinda girdiginde ilk islem gununden itibarenmi surekli alim satim yapilabilecek?

7.  Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    Ray sigorta B grubuna 2018 yilinda girdiginde ilk islem gununden itibarenmi surekli alim satim yapilabilecek?
    Evet girerse b grubuna 2 ocak itibari ile sürekli işlem görür güniçi

Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .Çok haklısınız sadece 2007 yılında 5 tl olan bir hisse,% 94'ü VİENNA İNSURANCE'ye 200*** milyon usd'ye satılmış vede sektör zarar ederken tam 5 kerede bedelli sermaye arttırmış RAYSG 1,73....tl ve 70 milyon USD piyasa değeri oldu ve çok yükseldi değilmi......hiç borcu olmayan RAYSG'nin kasasında hisse başı 3 tl olmasının bir önemide yok .....zaten c grubu batık gözaltı şirketleri gibi işlem görüyor birde.......

.***zaten bu Avusturyalılar paradan pek anlamaz değilmi......yoksa sen 200 milyon USD parayı nakit yatır,sonra kabaca bir yarısı kadarda bedelli koy.....eh bu kadar para dünyada bedavaya sebil bankada tutuluyor zaten.......Biz adamlardan bu 10 yılda paralarını koruma/saklama bedeli olarak usd bazında aşağı yukarı 5 usd olan hisse 0,5 yani 10'da birinden işlem görürken aradaki farkı saklama bedeli olarak düştük değilmi.......bu şirketin fiyatlaması tam bir kara mizah örneği......

.

Sayfa 111/195 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •