Sayfa 13/195 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 97 - 104 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Yani ucuz durum da yız...

2.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    En geç o günden sonra uçuşa geçeriz diyorum.......!!!!!!

Artık 1.24 ortalamanın üzerine atmamız ve 1 temmuzda B grubu olup sürekli işlemlere başlamamız gerekir......!!!!

Zamanları az kaldı.Eşşekler gibi götürecekler.Uyanın kardeşim UYANIIIIIIINNNNNN.......!!!!!!!!!

10 yıllık DÜŞÜŞ TRENDİ SONA ERDİ...........Yıllardır süren ESARET sona erdi.UYANIIIIIINNNNN..........!!!!!!!

30 milyonun üzeri karlar gelecek büyük ihtimalle.......Benim gibi borsadan anlayanlar bunu çok iyi bilir.150 milyon piyasa değeri ve 30 milyon ve üzeri karın edeceği fiyatlar 1-2 tl aralığı değildir......UYANIIIIIIINNNN.........!!!!!!!

Yeni bir tatarramazan hissesi piyasaya çıktı.Yanlış anlamayın ben sadece keşfettim.0.68 den 6 şubat 2017 de keşfettim......!!!!!!
    ya adamlar 7 bin lirayla 97 olan hisseyi 94 e indirdi iyi mi

3. Kademeler nasıl?

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

4. Kademeleri B olana kadar takmayacağım. ..hele B ye terfi Alsın

5.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    http://www.aksam.com.tr/ekonomi/doga...8h/haber-16978

Doğan Holding Ray Sigorta'ya hisse devrini tamamladı

02 Şubat 2011 Çarşamba 04:57 | Son Güncelleme: 02 Şubat 2011 Çarşamba 04:57

ŞUBAT 2011 DE Kİ SATIŞ HK.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Ray Sigorta A.Ş. sermayesinde sahip olduğu ve şirketin sermayesinin yüzde 10'una karşılık gelen hisselerin Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG) ve TBIH Financial Services Group N.V.'ye, toplam 22.907.030 dolar ile devrinin tamamlandığını açıkladı.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Ray Sigorta A.Ş. sermayesinde sahip olduğu ve şirketin sermayesinin yüzde 10'una karşılık gelen 1 milyar 370 milyon 698 bin 559 adet hissenin tamamının Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe'ye (VIG), 2 adedinin TBIH Financial Services Group N.V.'ye olmak üzere, toplam 22.907.030 dolar bedelle hisse devrinin tamamlandığını açıkladı.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.'den, Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, "Hisse bedelleri bugün, (22.907.030 dolar), nakden ve peşin olarak tahsil edilmiş, hesaplarımıza geçmiş ve hisse devirleri yapılmıştır. Hisse devri sonrasında, TTK ve VUK'a göre tutulan yasal (solo) kayıtlarımızda, yaklaşık 22,2 milyon TL tutarında "iştirak hissesi satış kazancı" oluşması beklenmektedir. SPK düzenlemeleri kapsamında UFRS'ye uygun olarak hazırlanan konsolide finansal tablolarımızda oluşacak "iştirak hissesi satış kazancı" ise ayrıca hesaplanacaktır" denildi.

-SATIŞ TAMAMLANDI-

Konuyla ilgili Ray Sigorta A.Ş.'nin KAP'a gönderdiği açıklamasında, şirkette Doğan Holding'e ait Ray Sigorta hisselerinin TBIH Financial Services Group N.V. ve Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe'ye (VIG) toplam 22.907.030 dolar bedelle satışının tamamlandığı bildirildi.

Açıklamada, "Devir işlemi sonucunda, kayıtlarımızda TBIH Financial Services Group N.V.nin 11.549.716.966 adet hissesi, Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe 1.370.698.559 adet hissesi, Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.nin 0 adet hissesi bulunmaktadır. İşlemler pay defterimize kayıt edilmiştir" denildi.

ANKA
    EĞERLİ RAYSG PAYDAŞLARIM,

%10 U 22.907.030 DOLAR DAN SATIN ALINDIĞINA GÖRE, ŞİRKET DEĞERİ, YANİ %100 Ü 229.070.300 USD, BUGÜN Kİ 3.57 Tl kuruyla 817.780.971 TL EDİYOR.....

BUGÜN İTİBARİYLE PİYASA DEĞERİ 158.177.760 TL...

YABANCILAR ALDIĞINDA ÇAĞRI YAPILMIŞ MIYDI, ACABA? YAPILDIYSA KAÇTAN YAPILMIŞTI?

6. herkese günaydın
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

7. Günaydın

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    EĞERLİ RAYSG PAYDAŞLARIM,

%10 U 22.907.030 DOLAR DAN SATIN ALINDIĞINA GÖRE, ŞİRKET DEĞERİ, YANİ %100 Ü 229.070.300 USD, BUGÜN Kİ 3.57 Tl kuruyla 817.780.971 TL EDİYOR.....

BUGÜN İTİBARİYLE PİYASA DEĞERİ 158.177.760 TL...

YABANCILAR ALDIĞINDA ÇAĞRI YAPILMIŞ MIYDI, ACABA? YAPILDIYSA KAÇTAN YAPILMIŞTI?
    eski forumda ben aylar önce bu konuları kaleme ve ele aldım gözüktüğü gibi herşey çok açık.... a.d..gerçekleştirmiş olduğu işlem...yani anlıyacağımız o ki hisse bedava nın bedavası....adamlar ozaman ...hisse başı ....1,67 usd aldı yanlış hatırlamıyosam ozamanki kur....1,50 ...1,60 ...civarındaydı...yani o zaman tl ..ile ...2,50....sonuçta bu adamlar usd bazında aldı yani anlı yacağımız o ki bu adamın maliyeti 6,00 ve ya 6,50 tl.....rakamlarım nokta isabeti değildir ama çok yakındır......
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

Sayfa 13/195 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •