Sayfa 132/195 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

2. nazlı bebek gibisin yerde sürünüp durma kalk ve yürü koşacagın zamanda arkasından gelir..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, RAYSG.E payları 07/09/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 21/09/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, RAYSG.E payları 07/09/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 21/09/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.
    bence çok saçma bir uyarı ..?
    zaten kredili %25 yapabilirsin : bunu yasaklamış
    B gurubunda oldugunda açıga satış yok diye biliyorum..
    sadece ky tedirgin etmiş olur ne getirisi nede götürüsü var haberin..
    birde 10 işgünü bizede düşer..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Amaç ky yi korumaksa diger tahtalarda neden böyle uygulama yok, yada yenimi başladı, anlayamadim ozgyonun 11.tavanindan sonra çalisan bu sistem bu tahtada neden tek tavansiz çalisti.

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

6.  Alıntı Originally Posted by SaVaRoNa Yazıyı Oku
    Amaç ky yi korumaksa diger tahtalarda neden böyle uygulama yok, yada yenimi başladı, anlayamadim ozgyonun 11.tavanindan sonra çalisan bu sistem bu tahtada neden tek tavansiz çalisti.

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    patronun yerinde olsam zaten pek fazla bir hissesi yok madem öyle bende 10 tavan yapayımda bakalım o zaman ne göndereceksin.
    inşallah patron sepk ve avanilerine yol açık der onlarda alsın uçursun tahtayı..
    bizimkiside laf olsun diye karalama yapıyoruz adamlar yabancı ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Raysg

İyi olabilir diyerekten aranıza katıldım

8. Merhaba ben hissenin eski sahibi olarak,ônümüz çok acik diyorum.

Sayfa 132/195 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •