Sayfa 137/195 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    Sn. Beyazsayfa sizce neler oluyor ? Beklentiler nedir ?
    1,81 i test ettiler ,ama geçirmek istemediler direnci.ama benim gibi yukarıdan satanlara ,asagidan alma fırsatı verdiler.1,8 TL den sattigimi ,1,57 den geri aldım

2.  Alıntı Originally Posted by zagorveciko Yazıyı Oku
    Sn. Beyazsayfa sizce neler oluyor ? Beklentiler nedir ?
    Bugün satış yaptığım aracı kurum,aynı zamanda grubun aracı kurumu.belki benim satışını grub içinden satış yapıldı diye düşünmüş olabilirler.

3. Benim çalışma prensibim yükseleni sat,düşeni yada ucuz kalanı al.bu gün dirence yaklaştı diye riski azalttim.ama hepsini vermem.belki farklı bizim bilmediğimiz bir hikayesi olabilir diye.

4. bizim spek kafayı bozmuş ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Bugün bi ara pozisyon düşündüm sonra caydım 2 li tepemi yapmış oldu nereden dönebilir anlam veremediğim seans içi değilde sonlarına doğru alım yapıp gün içi vermeye cabalıyor gibi bi görünüm edindiriyor

6. bir önceki tepesi 1.81 üzerine atıp kalabilseydi iyi olacaktı ..fakat bizim degerli spek işi biraz daha yavaştan alıp biraz buralarda pineklemek istiyor canı nasıl isterse sonuçta hisseye yön verecek olan kendisi..
    biraz daha zamanım var diyor ve son 1 ay içinde iyi mal topladı herhalde biraz daha
    toplayabilmek için olabilir...?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. beklenti olmalı ki spek kullansın yoksa gitmesi zor hikaye lazım

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür

8.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    beklenti olmalı ki spek kullansın yoksa gitmesi zor hikaye lazım

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür
    spek önce cızıkları çizdirir asıl çizgileri kendisi bilir hisse biryerlere varınca bu defa beklenti fiskosu çıkar bunlar bazen gerçek bazende mal döşemek için kullanır ...?
    şimdi cızıklar,da ..belli olmaz belki bir fican kahve olsan kırk yıl hatırı vardır diye şarkıyı şöyletmek istiyordur..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 137/195 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •