Sayfa 141/195 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    ekim 2010 yılında raysigorta 97 milyon tl sermayeli iken 1,40 kuruş civarı kurda yüzde 10 u 20 milyon usd doğan holging payını ana hissedara saymıştı

yani şirketin piyasa fiyatı 280 milyon tl idi sonra yaklaşık 70 milyon tl sermaye eklendi iki sermaye arttırımı ile

rayın 2017 pazar payı ve prim üretim durumu

19 sıra
    452 milyon
    yüzde 1,5 pazar payı

şirketin son yıllarda gösterdiği prim üretimi iyi görünüyor. ilk 15i zorlaya bilir.fakat üstü zor görünüyor
    doğa sigorta denen bir şirket büyük bir başarıya imza atarak nerede ise yoktan var olan hızlı bir yükseliş yaşamıştır. ray sigortanın iki katından fazla prim üretmiştir. incelenmelidir
    ray sigorta genel zararlar sigortası ve yangın ve doğal afetler sigortası dalında iyidir

satılması ve ortaklık kurması büyümesi için uygundur
    doga sigorta en uygun fiat vermesi nedeni ile bu sene onun için yükseliş gözüküyor: ben,de aracımı sigortasını doga,ya yaptırdım..
    çok sıg bir hisse olması nedeni ile raysg biraz alım veya satım olması ve kademelerinde sıg olmasından kaynaklı devre kesici,ye yakalanıyor..onun içindirki spek kardeş biraz daha sabır gösterip %3/5 ile yetinse daha saglıklı düşünecek yoksa devreleri yakıp bu defa otomatik,ler degil asıl ana sigorta atacak ki bunuda herhalde spek kardeşde biliyor..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Hikaye yok.acemi bir grubun elinde ne olcak ki....

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür

3.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Hikaye yok.acemi bir grubun elinde ne olcak ki....

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil hayal ürünüdür
    bunlarmı acemi şeytan bunları görse herhalde yolunu degiştirir kaçarken papucunu ters giyer..
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. RAYSG.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.

yine aynı naneyi yiyorsun spek kardeş ..madem öyle yapıyorsun tavana kitle ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. bakalım bugün ne yapacak

6. RAYSG.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.

bizimkiler deli galiba benim gibi..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. kademe paylaşabilecek olan var mı tşk

8. brütü yedi kısacılar geçmiş olsun
    uzuncular toplama zamanı
    diyorsunuz ki sanki mal varda.....

Sayfa 141/195 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız