Sayfa 21/195 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 161 - 168 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilanço gelmiş hayırlı olsun.vergi dairesine bildirdiği daha güzeldi. 32 milyon kar gelmiş, bakalım yarına nasıl yansıyacak.

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app
    vermişsen hayırlı olsun...aslına bakarsan doğru 3 şeye endeksli.. birincisi diğer sigorta şirketleriyle karı mukayese yapmak...ikincisi 10 yıldır zarar yazan şirket okkalı karlar getirmeye başlaması..üçüncüsü gönderdiği verilere göre karın devamlılığı.... bunlardan başka iki durum daha ekliyeyim..birincisi dolaşımda hisse az mal toplu..ikincisi sürekli işlem yapmaya aday adayı olması...gerisi yatırımcıya kalmış..

2.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    vermişsen hayırlı olsun...aslına bakarsan doğru 3 şeye endeksli.. birincisi diğer sigorta şirketleriyle karı mukayese yapmak...ikincisi 10 yıldır zarar yazan şirket okkalı karlar getirmeye başlaması..üçüncüsü gönderdiği verilere göre karın devamlılığı.... bunlardan başka iki durum daha ekliyeyim..birincisi dolaşımda hisse az mal toplu..ikincisi sürekli işlem yapmaya aday adayı olması...gerisi yatırımcıya kalmış..
    fazla bir şey söylemeye gerek yok....

3.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Toplamda şimdiye kadar 300 000 lot verdim.bereket versin.

Şirketin %0.5 i sendeymis. Böyle Kar açıklamaya devam ederse ki pazar payı artmış Türkiye'nin her yerinde bulunan bir şirketin büyük ortaklarından biri olacaktin 😊. Ytd

Sent from my SM-N9000Q using hisse.net mobile app

4. Yeter ALLAH bereket versin.biraz da elimde bıraktım.kötü günler için

5. Beyazsayfa tebrikler
    Yükün hafiflemiş

Sent from my SM-G900FQ using hisse.net mobile app

6. Teşekkürler ,2 yıldır stres çekiyordum ,toplaya toplaya . Şimdi yeni keşifler peşindeyim,az çok burada yazmıştım zaten. Ben düşen hisselerin dostuyum,düşeni ayağa kaldırmak bizim geleneklerimizde var ve ben geleneklerine bağlı biriyim.

7. Kimsenin raysg almadığı zamanda 42 kr ve 57 kr arası tek ben vardım hissede, ama şimdi bakıyorum Tatar Ramazan gibiler türemiş hisseye ve foruma .Böyle olunca ben soğudum ve huylandım.

8. Bir de bu sigorta şirketleri bi kar bi zarar açıklıyorlar belli olmuyor,o yüzden riski azaltmak ta fayda var diye düşünüyorum

Sayfa 21/195 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •