Sayfa 5/195 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 33 - 40 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by akb Yazıyı Oku
    Yok bekledim. Şimdi sabaha biraz yüksekten attım ama umudum yok. Ytd.

Sent from my SM-N9000Q using Android mobile app
    umarım istediğiz gibi olur
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

2. Eyvallah ortak, aynı duygular aynı kapı

3. iyi geceler... yarın ola hayrola
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliği değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurmlarına baş vursunlar

4.  Alıntı Originally Posted by vob034 Yazıyı Oku
    umarım istediğiz gibi olur
    İsterseniz yarın ben size satayım.az önce 1.1 TL ye satış yazdım.hızlı davranan alır

Sent from my General Mobile 4G Dual using Android mobile app

5. İyi geceler. O kadar yükseğe atmadim hepsini cikarmamissindir umarım. Tabii ki sen bilirsin. Belki saat 2 de göz dikerim.

6.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    İsterseniz yarın ben size satayım.az önce 1.1 TL ye satış yazdım.hızlı davranan alır

sen istiyenlere ver bende yeterince var allah olmuyan larada versin vakti gelince vereceğimiz zamanda olacak elbet...

7. Uçak iniş takımlarını içiri çekip kapaklarını kapattı...alış bilanco dan önce olmalıydı...gönlünüze göre olsun

8.  Alıntı Originally Posted by vob034 Yazıyı Oku
    sen istiyenlere ver bende yeterince var allah olmuyan larada versin vakti gelince vereceğimiz zamanda olacak elbet...
    Ben elimdekini paylaşmayı severim.
    .Çok paylaşımcı biriyimdir.kazan kazan politikasını uyguluyorum.

Sayfa 5/195 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •