Sayfa 53/195 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 417 - 424 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Doktordan raporumu aldım.teşekkur ederim Tatar.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : beyazsayfa; 30-03-2017 saat: 09:06.

2. Dr,Bana sen şizofrensin dedi .Çok hayal kuruyormuşum ,sonrada onları gerçek zannediyormuşum.

3. Hayallerimde kendimi hep kötü gün dostu olarak görmüşümdür.

4. Başı sıkışanlara,yere düşenlere her zaman yardım etmişimdir. Tabiki hayal dünyamda

5.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Başı sıkışanlara,yere düşenlere her zaman yardım etmişimdir. Tabiki hayal dünyamda

İnsanlar önce hayal ederek bir işe başlar....o zaman insanlarımızın tamamı hasta mı ...değil...sağlıklısın sıkıntı yok sende

6. Hayır hastayım ben, doktor rapor verdi.randevuyu Tatar almıştı ona sorabilirsiniz.bana sağlıklısın demeyin,raporum var benim artık.

7. beyazsayfa yazmaya başladı yükselmeye başladı RAYSG

8.  Alıntı Originally Posted by mustafa43 Yazıyı Oku
    beyazsayfa yazmaya başladı yükselmeye başladı RAYSG
    Deliyim ben deliyim.

Sayfa 53/195 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •