Sayfa 6/195 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 41 - 48 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Uçak iniş takımlarını içiri çekip kapaklarını kapattı...alış bilanco dan önce olmalıydı...gönlünüze göre olsun
    Asıl konsolide bilanço beklentisi alınıyor şu anda.Ben yatırımcı ilişkileri ile görüştüm,bana bir kalemden ötürü konsolide çok farklı gelebilir dedi.hissedeki harekete bakınca, daha yüksek gelme ihtimali kuvvetli.

Sent from my General Mobile 4G Dual using Android mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Asıl konsolide bilanço beklentisi alınıyor şu anda.Ben yatırımcı ilişkileri ile görüştüm,bana bir kalemden ötürü konsolide çok farklı gelebilir dedi.hissedeki harekete bakınca, daha yüksek gelme ihtimali kuvvetli.

Bu çok önemli, epeydir değerleme yapmadıkları İstanbuldaki Genel müdürlük binası var, sanırım 40 küsür trilyonluk, acaba bunun 2016 yıl sonu değerlemesini mi yaptırdılar? Geçici beyannamede belirtilen kar üzerine birde bu eklenirse, kaymaklı kadayıf olur....
    Zira değer artış kazancı vb. Artışlar, bildiğim kadarıyla, vergiye tabi olmadığı için geçici vergi beyanında gösterilmiyor, ancak bilançoya yansıyor...

(Asla yatırım tavsiyesi değildir, raysg hissedarlarıyla sohbet ve araştırma amaçlıdır, C sınıfı olup, ancak bazı saatlerde işlem olmakta, zor alınıp zor satılmaktadır)
    Son düzenleme : temel analiz 1; 21-02-2017 saat: 01:14.

3.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bu çok önemli, epeydir değerleme yapmadıkları İstanbuldaki Genel müdürlük binası var, sanırım 40 küsür trilyonluk, acaba bunun 2016 yıl sonu değerlemesini mi yaptırdılar? Geçici beyannamede belirtilen kar üzerine birde bu eklenirse, kaymaklı kadayıf olur....
    Zira değer artış kazancı vb. Artışlar, bildiğim kadarıyla, vergiye tabi olmadığı için geçici vergi beyanında gösterilmiyor, ancak bilançoya yansıyor...

(Asla yatırım tavsiyesi değildir, raysg hissedarlarıyla sohbet ve araştırma amaçlıdır, C sınıfı olup, ancak bazı saatlerde işlem olmakta, zor alınıp zor satılmaktadır)
    Genel müdürlük binasını sordum 2017 yılında değerleyeceklermiş. O bahsettiğim kalem sigorta tazminatları ile ilgili bir kalemmiş.

4. merhaba herkese hisse dün ilgimi çekti, brüt takas mı uygulanıyor?

5.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku

1kalem olur, 2 kalem olur..filmin sonunu görene kadar.....bu işler öyledir...
    xxxxx hisseye bakarsın bu zamanda pazar kapmış ciro 130 milyondan 180 milyona cıkarmış ....yine zarar yine zarar neden o bir iki kalem den dolayı ...hisse toparlanana kadar...

6.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    1kalem olur, 2 kalem olur..filmin sonunu görene kadar.....bu işler öyledir...
    xxxxx hisseye bakarsın bu zamanda pazar kapmış ciro 130 milyondan 180 milyona cıkarmış ....yine zarar yine zarar neden o bir iki kalem den dolayı ...hisse toparlanana kadar...
    Aynen katılıyorum.ama bunlar RAYSG yi toplamayı bırak,bana haddinden fazla hisse kaptırdılar.

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum.ama bunlar RAYSG yi toplamayı bırak,bana haddinden fazla hisse kaptırdılar.

Sent from my General Mobile 4G Dual using hisse.net mobile app
    bugün tavan olmayacak galiba

8.  Alıntı Originally Posted by serhanpe Yazıyı Oku
    bugün tavan olmayacak galiba
    Ağırı yelde selde almaz.......vaktimiz çoook...
    Son düzenleme : spk79; 21-02-2017 saat: 18:13.

Sayfa 6/195 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •