Sayfa 78/195 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 617 - 624 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben size diyorum.bu spek denen kişilerde zerre kadar akıl yok. Sadece paraları var. Nasıl oluyor da o paraları batırmıyorlar hayret.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

3. ortaklar ne dersiniz bilançoya bu kadar tepki vermesi biraz anormal değil mi,tamam kar rakamını biraz daha iyi bekliyorduk ama geçen yılla hemen hemen aynı oranda geldi,bu kadar kötü algılanması gerekmezdi
    gelen kara göre fiyat yüksek kaldı desek bile,aksigorta defter değerinin yaklaşık 2 katından işlem görüyor ve gayette sağlam duruyor,ray ise 1.5 değerinde şu an,yani bu düşüş epey abartılı oldu bence,inşallah 1-2 gün içinde dengelenip toparlanır

4. Tabi ki abartılı olacak ki toplaya bilsin bakalım ne kadar daha abartacak ...

5.  Alıntı Originally Posted by SaVaRoNa Yazıyı Oku
    Kusura bakma da! Kafana göre eğri bir çizgi cizmissin .

6. Bu akılsız spek , bana yeni fırsatlar yaratacak gibi.ben size diyorum hiç bir hisseye aşık olmayın.kullan at taktiği en güzeli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Kusura bakma da! Kafana göre eğri bir çizgi cizmissin .

gücün çizicilere yetiyo dimi? hangi çizgi eğri o grafikte söyle baam?

8.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Tabi ki abartılı olacak ki toplaya bilsin bakalım ne kadar daha abartacak ...
    toplamak için abartıyorsa eyvallah ama öyle görünmüyor,dünkü pastaya göre 3 aydır hisseyi yukarı taşıyan kurumlar gedik ve marbaş 250 bin lot hisse satmış görünüyor,galiba spek bundan vazgeçti düşüşün sebebi bu

Sayfa 78/195 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •