Sayfa 81/195 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 641 - 648 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .siz haklı çıktınız.....ama Ocak'ta % 66,şubatta %51,martta % 34 büyüdü diye açıklanan prim artışı ve dünya kadar hazır nakti varken faizlerin yükseldiği bir ortamda,topladıkları gelirleri habire karşılık diye ayıracaklarını nasıl bilebilirdik....ama genede haklı çıktınız.....hakkınızı teslim edelim.....
    mesele haklı çıkma meselesi değil çünkü bu bir şey ifade etmez.. ben temel hesaplamalar yada gelen/gelecek haberleri süzerek grafiklere bakmıyorum.. çünkü fiyat şu kadar karşılık ayrılacak, şu haberi kaale al, bu haberi boşver, şu adamın psikolojisine dikkat et, şu hisli biri vs.. gibi bir tasnif yaparak veri sunmuyor bana.. all-in-one diyor yani salt yalın grafik argümanları ile bakmaya çalışıyorum.. öyle ya, hangi haberin ne zaman geleceğini, nasıl etki edeceğini, kimlerin bu habere ne derece itibar edip etmeyeceğini süzmek zor olsa gerek..
    şirketin temel rasyoları, fk sı özsermayesi, karlılığı ortada.. buna itiraz yok.. ama envai çeşit insanın nasıl hareket edebileceğini nasıl tahmin edebiliriz? optimum olarak teknik işleyişle öngörülebilir kanaatindeyim..

2. .Bu nasıl bir vermece bırakın dünyanın sonunu sanki insanlık aleminin sonu geldi gibi mal satmaya çalışmak anlaşılır gibi değil......ama maalesef gerçek.......bir insan neden alır neden böyle kör gözüne gözüne satar......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    tırışkadan grafiğin son durumu ise, şu kanalın üst bandında kalırsak fena olmaz diyor.. içine girip günlük kapanışlara başlarsak süreç biraz daha can sıkabilir..

Ek 2991
    bu da fibolu linear hali.. 99-100 civarı destek yapıp yataya sararsa fena olmaz..

Ek 3001

http://share.matriksdata.com/share.a...05041829594835

Ek 3005

http://share.matriksdata.com/share.a...05041846244542
    Son düzenleme : Seavoice; 04-05-2017 saat: 18:49.

4. Yapraklar yeterince büyürse,aşkımı düştüğü yerden kaldırırım .

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Yapraklar yeterince büyürse,aşkımı düştüğü yerden kaldırırım .

bak fibonecmi ortalamalarıda burda ahmet.. 1 civarı çizgi ve fibolar dutmazsa ahmeti 90-93 de kucaklarız diyor..

Ek 3007

http://share.matriksdata.com/share.a...05041858187681

6. Tabii bu arada KALKİNMA m lazım.

7. Hisseyi o kadar övdünüz ki elimdekilere kıyamadım .

8. Alemsin.yuksek amper sigortayı patlatır.ben 80 amper kullanacağım .

Sayfa 81/195 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •