Sayfa 82/195 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 649 - 656 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Alemsin.yuksek amper sigortayı patlatır.ben 80 amper kullanacağım .

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .sn beyazsayfa;

.satan arkadaşlar o kadar kararlıki ne desen haklı çıkacan galiba...

2. Dow arkadaşım ben sattiklarina inanmıyorum.bu kadar hisseyi tek fiyatta satamazlar. Danışıklı dövüş var.milyonluk tanıdıklarım var ve 50 kr iken 1 lot aldiramadim. İnsanlar tek fiyat işlem gören hisseye girmiyor. O yüzden bunlar kendi aralarında paslasiyorlar bence.

3. Ben değilim seavoice günahımı alma lütfen.bende şaştım bu işe.benden alanlar ne diye aldılar ,şimdi niye veriyorlar şaştım bu işe.benden aldıklarına göre çok yukarı atarlar diyordum ama beceremediler bence.belkide patron la anlaşamadıkları için dümen bozulmuş olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    hatırladım evet 113 lerde alıp 126 da satmıştım o ara.. orta uzun vade güzel iş yaptı.. 3 sene sabır gerekiyormuş kısmet..
    .Evet SASA 3 yılda 1'e10 kazandırdı......oradada o dönemler ne sıkıntılar yaşadık biliyorsunuz.......

5.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Benim gelmemle toparlanacağını zannetmiyorum.bilançoyu bilerek ,az gösterdiler.tamire sene sonu ancak gelebilirim,işler çok yoğun.

bilerek az göstermelerinin ne gibi bir amacı olabilir sizce,yaptıkları işin sonucu iki günde şirket değerinin yüzde 30 düşmesine vesile oldular,hangi şirket bile isteye buna sebep olmak ister,aptallık mı hainlik mi yazık böyle bişey yaptılarsa,yatırımcının canı yanıyor

yazınızdan anladığım kadarıyla siz sene sonuna kadar sürünmeye devam edeceğini düşünüyorsunuz doğru mu anlamışım

6. Bu şirketi yonetenlerde biraz insaf olsaydı zaten piyasa yapıcısı alırlardı .bir hissede hedef yüksek ise dışarıda fazla hisse bırakmazlar.biktirip toplama taktiği.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    85 amper enerjim var,bekliyorum.benim hislerimle senin grafik örtüşüyor.sen bide zor ampere bak benim için .hislerim 1,3 diyo

enzor 2014 düşenini kırıyor.. fena deil.. aylık indikatör biraz nane molla ama haftalık günlük umut verici..

Ek 3024

http://666kb.com/i/diy9m5xw96yf2f6js.jpg

Ek 3025

http://666kb.com/i/diy9oncbvjmics8a0.png

barakada aynı.. haftalık günlük umutlu.. 200 günlük üssel ortalamasının üstünde kapanışlar yapıyor..

Ek 3026

http://666kb.com/i/diya1062a3vdby86g.jpg

8. sn temel analiz 1,son durum itibariyle fikirlerinizi öğrenmek isteriz,bir de bilanço değerlendirmesi yaparsanız sevinirim,durum bu kadar düşüşe sebep olacak oranda kötü mü gerçekten

Sayfa 82/195 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •