Sayfa 93/195 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 737 - 744 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Senin kadar başarılısını görmedim teknik te.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Senin kadar başarılısını görmedim teknik te.

sen teknikçi görmemişsin ahmet ne deryalar var of of..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    sen aslında gördüğünü inkar eden biri değilsin.. bu işin kitabını alıp okusan baktığını görsen, kafan çok daha rahat olur inan..

4. Gerçek te tekniğe sadece genel trend olarak bakıyorum.aralardaki düzeltmeleri tecrübelerimle yapabiliyorum.ama teknikçiler içinde sen farklı ve net sin.yukarı yada aşağı hangisi olacaksa tek söyleyebiliyorsun. Çift taraflı yorum yapmıyorsun.ben bu arada 200 bin İZ cilik yaptım.iş bana baskı uyguluyordu,buğün % 10 yukarı yaptırdı.6 aylık bilanço ya oynuyorum.bi bakarsan sevinirim tekniğine.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    Gerçek te tekniğe sadece genel trend olarak bakıyorum.aralardaki düzeltmeleri tecrübelerimle yapabiliyorum.ama teknikçiler içinde sen farklı ve net sin.yukarı yada aşağı hangisi olacaksa tek söyleyebiliyorsun. Çift taraflı yorum yapmıyorsun.ben bu arada 200 bin İZ cilik yaptım.iş bana baskı uyguluyordu,buğün % 10 yukarı yaptırdı.6 aylık bilanço ya oynuyorum.bi bakarsan sevinirim tekniğine.

işte hatayıda orada yapıyosun.. temele genel olarak bakmalısın.. temeli genel olarak sağlam olarak gördüğün emtiada, hergün temel değişmezki bakasın ama grafik değişir.. çünkü fiyat daha dinamiktir daha değişkendir yani.. misal arabanın yağını ayda 1 çubuğunu çekerek temel olarak kontrol edersin.. ama gözün hergün konsoldaki yağ göstergesinii görür.. pratiktir hızlıdır göstergeye bakmak.. bu işte öyle..

6. Ben senin tekniğine inanıyorum.zaten hisselerin hepsi benzer hareketler yaptığı için,benim tercrübem eşittir senin tekniğin. Ben biraz geri kafalı ve inatçı biriyim.çekirdekten yetişince böyle oluyor.

7. Bu kağıt hangi saatlerde işlem yapıyor.aldığımız satamıyoruz ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    Ben senin tekniğine inanıyorum.zaten hisselerin hepsi benzer hareketler yaptığı için,benim tercrübem eşittir senin tekniğin. Ben biraz geri kafalı ve inatçı biriyim.çekirdekten yetişince böyle oluyor.

öyle zaten dipte olanlar önce fibo ortalamalarına çarpıyor dolanıyor bi süre oralarda.. grafiğine sabit fiboları at hangi hisseye bakıyosan bak görürsün zaten diptekilerin takılacağı seviyeleri..

Sayfa 93/195 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •