Sayfa 72/195 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 569 - 576 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .sn beyaz sayfa;büyüklük izafi bir kavram olup...bizimle ilgisi yoktur....biz sadece araştıran,inceleyen ve akabinde inanırsak alan yatırımcıyız...sadece o kadarız...
    Ben küçük severim derken,tarihi diplerinde gezen hisselerden bahsetmiştim.yanlış anlaşılmaya sebep olduysam özür dilerim,kusuruma bakmayın.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Ben küçük severim derken,tarihi diplerinde gezen hisselerden bahsetmiştim.yanlış anlaşılmaya sebep olduysam özür dilerim,kusuruma bakmayın.

mrb sayın beyazsayfa yaprak ve raysg beklentiniz nedir acaba yardımcı olurmusunuz.

3. Paradise merhaba. Benim beklentilerimle yürümüyor bu işler.patron + spek işbirliği ile yürüyor.ben , bana göre ucuz ise alırım.çok uzun ve çok yüksek hedefler koymam kendime.asansör misali.yükselenden in,düşene bin

4.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Paradise merhaba. Benim beklentilerimle yürümüyor bu işler.patron + spek işbirliği ile yürüyor.ben , bana göre ucuz ise alırım.çok uzun ve çok yüksek hedefler koymam kendime.asansör misali.yükselenden in,düşene bin

buralardan binilirmi yaprak veya raysg ya hocam

5. Şu anki fiyatlar ,benim maliyetlerimin çok üzerinde . O yüzden hiç bir şey demem.bilançoların geldiği dönemde hisse işi şans ,nasip işi.yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bir sonraki hedef fiyat ..yok mu teknik

7. 1.64 fite kemerleri baglayın dostlar.

Yatırım Tavsiyem Değildir.

8. Son 1 aydir alanlar satanlar varmi kimsede?

Sayfa 72/195 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •