Sayfa 192/195 İlkİlk ... 92142182190191192193194 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

1. Raysg - 14.10.2021 - Günlük

Bugün Kalkış hacimi 553.000 lot , en az günlük 1.300.000 lot - 1.500.000 geçmişte olan ... ( yaşananlar )
    bir hissenin yükselişe geçmesi için üç gün üst üste yükseliş takip edilir , istikrarlı hacim şart . Keskin geri dönüşler tehlikelidir ...
    Alış , satıştan fazla olmalı ,
    Örneğin bugünkü alışın neredeyse %85'i ni tahtacı kendi cepten karşıladı ,,,
    ( %65 alış - %35 satış )

İnvestte >>> aldım , sattım , tavan, bugün girdim , boğa moğa , ele verme , bunlara itibar edip hareket etmeyin ,, unutmayın : gerçek dürüst yatırımcı aldığını , sattığını asla söylemez hele hele ağzından tavan kelimesi çıkmaz

Alttaki günlük grafiği büyütün geçmiş hareketlerine bakın ...

Raysg - 14.10.2021 - Haftalık

Son düzenleme : İzmir; 14-10-2021 saat: 21:30.

2. Unutmayın hergün hisse alım satımında , tahtayı kontrol eden ( tahtacı ) kendi alıp kendi satar ,, yani gün içinde istediği zaman lot sürüp hisse fiyatına talep yaratır , istediği zaman yine cepten hisse satışı yapıp hisse fiyatını düşürür , ( sahte alım ve satım )
    .... normal vatandaş gibi alım satımda tek kuruş masrafları olmadığı için , gün içinde diledikleri kadar işlem yapma imkanları var
    Şöyle düşünün borsada tahtam var , sabah açıyorum tahtayı , hisseyi yükseltmek için kendim başka hesaptan alıyorum , yükseliyor , yine ayrı hesaptan hissemi satıyorum , hisseyi düşürüyorum ,, ama başkası gözünde alım satım yapılıp , çoğalmış görünüyor ,, ( hareket görünüyor )
    Tahtada gördüğünüz o 1-1 -5-2 lotlarını tahtacı hisseyi aşağı yukarı almak için kullanır ,,

Sonuç : hisseyi alan ve satan tahtacının kendisidir . ( elinde boşta milyon lotlar olur , bunları hisseyi hareketlendirmek için istediği zaman çeker veya tekrar sürer )

3. Her gördüğünüze , her yoruma , yazılana , inanmayın , aşağıdaki örneğe dikkat edin , şahısın bugün yazdığı yorumlar , farklı farklı hisse başlıklarına , hisse pazarlama

Bu şahıs gibi çok örnek var .. daima geçmiş yorumlarına bakıp , öyle değerlendirin.

Çok Dikkatli olun !!!

Son düzenleme : İzmir; 15-10-2021 saat: 10:49.

4. Şirket bilançoları açıklarken ,, şaibeli sunuyor ,,
    Örneğin en son gelen 9 aylık bilanço 51,5 trilyon ( eski paraya göre ) aylık 5.5 trilyon'a gelir ,,
    Ama banka veya kurum hisse verilerinde net karı 51 trilyon yazıyorlar , hatalı normalde tüm bilançolar kap'a sunulurken 3 aylık olur ,,
    ... ama bu şirket kendini olduğundan daha zengin gösteriyor ,, ( bazen 9 ay , bazen 6 ay ) Komplekse benziyor ,,,
    Aklı sıra patronlarına iyi görünme telaşı ,bak çok kar yaptık , işçi takımı zam alma telaşında ,, ( ! )
    Çakallar ,,,
    Bazı insanlar da yapar cebinde beş kuruşu olmaz , ama makyajı , giyimi fulldur ,,
    aslında İçi boş ,, tenekedir

Raysg - Aylık Grafiktir ,, 10.11.2021

Alttaki grafik ise Günlük ,,, Raysg - 10.11.2021

5. Raysg - 18.11.2021 - Günlük Grafik

Son üç gündür tahtadaki tüm alım ve satımlar , sunidir , yok doce yok Marliyn moore alıyor vb satıyor diyen şebeklere inanmayın ...

Arkadaşlar... tahtayı yönetenin elinde 2 milyon lot var bu lotları farklı yerlerden kendisi bir taraftan alır , diğer taraftan satar , aldığı sattığı işlemler için tek kuruş masraf , komisyon vermez ,,
    Bu tezgahı bilmeyen aaa biri aldı aaa Doce aldı der çakal ,, doce diyen çakalın yardımcısıdır ,,
    Kendisi yukarıdan satmak için gazlar , hisseyi yukarıdan satıp aşağıdan yeniden almak için ortaya algı yapar ,, pij
    Velhasıl tahtacı akşama kadar bazen otomatik al sata bağlar ,, günü tamamlar , durum bu ,, ( tüüüm alım ve satımları kendi elindeki lotlarla yapar )
    Arada bir iki kişi oltaya takılır ,,,

Tahtada Hiç kimse gerçek alıcı ve satıcıyı göremez , kendisinin dışında
    Son düzenleme : İzmir; 18-11-2021 saat: 16:51.

6. raysg'de harekete başlamış. Hayırlı olsun...

7. Raysg - 1.12.2021

8. Raysg - 15.12.2021

Kendilerine göre günlük al sat ortamı yapabilmek için hisseyi gazlayanlara dikkat ,,
    Biri mal girişi der biri topluyorlar der , inanmayın ...
    ... şu an tahtada tek başına tahtacı ( yardımcıları ile ) mal alıp satıyor , hacmide kendi oluşturuyor ,
    Garan dan alıp iş ten satıyor , veya Ak tan ,,
    Bunun tam tersi yorumlara asla inanmayın ,, o kişiler kötü niyetlidir

Sayfa 192/195 İlkİlk ... 92142182190191192193194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •