Sayfa 10/128 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 73 - 80 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Ne yaptılar öyle kademeler sağlamdı demekki kendi lotlariydi.emir silmemi oldu.satismi yapıldı.Son işlemleri ve takaslari paylasabilecek olan olursa şimdiden teşekkürler.y.t.d
    valla ben artık yorumlayamıyorum bu kağıdın hareketlerını.3150 ustunde kalsa ıyı olacaktı..cunku orası psıkolojık dırençti..ama dunde son anda 50 yukarı atarak kapatmıstı.sımdı 100 asagı bastı..gelde yorum yap..

2.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Ne yaptılar öyle kademeler sağlamdı demekki kendi lotlariydi.emir silmemi oldu.satismi yapıldı.Son işlemleri ve takaslari paylasabilecek olan olursa şimdiden teşekkürler.y.t.d
    Özel msj attim takas için..

Sent from my Discovery Elite using hisse.net mobile app

3.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    Özel msj attim takas için..

Teşekkür ederim.

Sent from my Lenovo A7000-a using hisse.net mobile app

haftalık ve günlük grafikleri oldukça güzel. senedin Silivrideki arazi dışında bir beklentisi varmı.. 3.09 oldukça önemli..
    Son düzenleme : esozcan; 05-03-2017 saat: 16:40.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Cuma 3.24 denendi bu hafta 3.30 aşıldığı anda bu hissenin 5'e doğru yolculuğu başlar. Y.T.D.

6. Endeksi pek sevmez przma.. Bazen düşer..Gerçi bazende düşermiş gibi yapıp sön anda endekse göre yükselir aniden..Bakalım ne olacak

7. takipteyim arkadaşlar.

8. Bugün 3.20 üstü kapatmalı mutlaka

Sayfa 10/128 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •