Sayfa 109/128 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 865 - 872 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Gedik aşağıdan satıp üstten alınca maliyet fırlamıştır, ters mantık da garanti yatırım için geçerli...
    Aynen tek bu kurumlar tek kademede işlem yapmamış. Al sat yaparken böyle ortalamalar oluşabilir.İşaretlediğim kısıma bakın

Çanaklarda 5,5 olası görüyorum

PRZMA Solo 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -745129

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. 1,50 den 1,5 yıl önce aldıklarımızı bugün çıktık. benden tamam arkadaşlar. geride kalanlara bol kazançlar . bu hisseyi seviyorum 2 yılda bir daire bırakıyor bana. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    1,50 den 1,5 yıl önce aldıklarımızı bugün çıktık. benden tamam arkadaşlar. geride kalanlara bol kazançlar . bu hisseyi seviyorum 2 yılda bir daire bırakıyor bana. ytd.
    Selam dostum,

Hayrını gör Darısı benim başıma bakalım 5,50 ye kadar yolu var gibiiiii amaaaaaaaaaaaaaa
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

5.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Selam dostum,

Hayrını gör Darısı benim başıma bakalım 5,50 ye kadar yolu var gibiiiii amaaaaaaaaaaaaaa
    teşekkürler. daha önce 0,90 lardan aldıklarımızı 3 lerden satmıştık. 2 daire aldım. geçen yıl 1,40 -1,50 arası aldıklarımı hedef fiyat 3 tü zaten 3,68 benim için güzel çünkü elimde 200 bin adetten fazla Vardı artık çıkış yapmakta zorlanıyordum. sizlere bol kazançlar . YTD.

6. Borsa ıstanbul a.s. Pıyasalarında

uygulanacak gozetım tedbırlerı yonergesı’nın 5 ıncı ve 6 ncı maddelerındekı

hukumler cercevesınde, tedbır yonetım sıstemı kapsamında prızma pres

matbaacılık yayıncılık sanayı ve tıcaret a.s. (przma) payının pıyasasında

gerceklesen ıslemler nedenıyle przma payında 02/09/2019 tarıhınden ıtıbaren 1

ay sureyle acıga satıs ve kredılı ıslemler yasagı ıle brut takas onleyıcı

tedbırlerı uygulanacaktır.

Tedbırın uygulanacagı son tarıh 01/10/2019’dur.

7.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    teşekkürler. daha önce 0,90 lardan aldıklarımızı 3 lerden satmıştık. 2 daire aldım. geçen yıl 1,40 -1,50 arası aldıklarımı hedef fiyat 3 tü zaten 3,68 benim için güzel çünkü elimde 200 bin adetten fazla Vardı artık çıkış yapmakta zorlanıyordum. sizlere bol kazançlar . YTD.
    Vay be.Biz de bir daire parası kazanalım o zaman .

Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    1.80 leden kuvvetli gözüküyor dun yanıltma dın beni...
    ilk direncin olan 1.98-2.05 arasını görecek gibisin...
    daha sonraları 2.25-2,35 dirençlerini de kırarsan hedefin olan 2.90-3.10 arasına gidersin artık..
    Amma zaman geçmiş..
    Nerede ise tam bir yıl önce demişiz..16 ekim 2018 bir yılda gğzel kar...

Sayfa 109/128 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •