Sayfa 12/128 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 89 - 96 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. 3150 destek 3250 dırenç kısa vadeli..derınlıgı goremıyorum fakat bıdıgım kadarıyla derınlık pek yok bu kagıtta.hareket baslayınca lotlar kalınlaşıyor..pek satmak isteyen yok..endekse ragmen 3150 ustunde kalıp kapanısa dogru yukselısede gecerse tadından yenmez..en azından 3150 nın ustunde kalırsada fena olmaz bugunluk..

2. Bugün sona doğru ne oldu öyle ya ne güzel 3.20 kapanacak diye beklerken

3. przma ne beklersen tersını yapar bılgın olsun..bugun cıkması beklıyorduk düştü..gercı endeks baya dustu bugun..yarında duser derız cıkar...bakalım gorelım..

4. Başladı satışlar.....

5. Patlat şu 3200 bee

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sevıyorum bu kagıdı..bana ugurlu gelıyor..yaklasık 4 yıl oncede delı gıbı cıktıgında 3 gunde yüzde 50 falan kazanıp satmıstım ve ertesı gunde cıkıp sonra şelaleye başlamıstı..fakat sımdı satasım gelmıyor..kagıt masallah adım adım gıdıyor caktırmadan..kımsenın kagıdı sezmemıs olmasıda guzel bır durum yukselıs acısından..ayrıca meri teyzede dun alım yapmıs ufaktan..yabancı var kagıtta..1 den buraya geldı fakat sankı daha gıderı var gıbı..haftalık 3050 desteği cok ıyı calıstı endeks dusmesıne ragmen asagı bırakılmadı..bu 3 ün ustunde kalma isteğini belli etti.. yarın için 3250 yı gecıp guzel bır yukselıs beklıyorum..yazdıklarım asla ytd..çünkü przma bu....

7. Haber de gayet mantıklı ama sanki korku algısı yaratıp milletin elinde kalan hisseleri almaya çalışıyorlar 3.25 geçildiği anda bu hisse uçar. Y.T.D.

Sayfa 12/128 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •