Sayfa 120/128 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 953 - 960 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by arost Yazıyı Oku
    şu hisseden para kazanamadım diyene yazık cok yazık
    Kazandim ama çok az Cook çok az.. bedelli sonrası ilk tavandan sonraki silkelrmrde dokulduk. Oyun ondan sonra başladı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by arost Yazıyı Oku
    arrost hocam carfurdada derinlik paylaşımların yoluma ışık tuttu güzel karla cıkmıstım ondan ama dün prizma korkuttu baya paylaşımların için çok teşekkürler

Selamlar. Hisse kaça gelirse tekrar alım yapılabilir? Son gelişmeler nedir?

Farklı bir sitede yorumları okuyorum Kul Mehmet diye biri var çok olumlu çok pozitif sanırsın şirketin sahibi... Kulsan kul gibi davran, çekil köşende bekle, hisseyi nerden istersen sat .. Bu kadar algı niye? Sanırım hisseyi pazarlayan onun gibi birileri daha var.. Normal bir ky günde bir bilemedin iki kere yazar

Algıcıların elinde kukla olmuş canım borsamız..
    Galip gilleri enver gilleri derinhisse gilleri ve onlar gibileri temizlemeden daha çok can yanar..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Aynı tayfa hisse tabanda şimdi alışları tavana yazın diyor. Vay arkadaş manipülasyona bak.

Tabandan alacağın hisseyi tavandan aldırmaya teşne oluyorlar sonra da ky dostuyuz diyorlar. Yatacak yerleri yok..

Verirse tabandan alın, tavandan bulaşmayın diyen yok.. Rezillik dizboyu...
    Ellerindeki malı 5.42den satamayanlar 6.62den satacak alanlar da yaya kalacak veya şansa az da olsa karla çıkacak, tahtacı izin verirse..

Bir de burdaki site yöneticilerine laf edip sataşanlar var. Yahu burdaki site yönetimi melek melek. Adam gibi adamlar !!!
    Son düzenleme : Limoncu; 27-10-2020 saat: 16:10.

5.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Aynı tayfa hisse tabanda şimdi alışları tavana yazın diyor. Vay arkadaş manipülasyona bak.

Tabandan alacağın hisseyi tavandan aldırmaya teşne oluyorlar sonra da ky dostuyuz diyorlar. Yatacak yerleri yok..

Verirse tabandan alın bulaşmayın diyen yok.. Rezillik dizboyu...
    Bilginin demode olması, singularity bu zaman da hem de bana oldu :D Valla kendimden utanıyorum.
    Şimdi buraya bakıyorum, mynet e bakıyorum twitter a bakıyorum. Kağıt 9 Tl civarı oldu oh diyorum operasyon daha yolun başında parayı 4-5 katlarız kimsede tık yok diyorum. Sonra buraya limoncu kardeş yazıyor ve bir isim veriyor. Bakıyorum hemen milleti nerede gazladıklarını ve mallandırdıklarını anlıyorum. Geçmiş olsun bana (( Parayı sanal olarak ikiye katlamıştım ama görünen o ki parayı Allah korusun yarı yarıya kaybedebilirim bile. Yazık valla bizim millete hiç akıllanmaz uslanmaz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Bilginin demode olması, singularity bu zaman da hem de bana oldu :D Valla kendimden utanıyorum.
    Şimdi buraya bakıyorum, mynet e bakıyorum twitter a bakıyorum. Kağıt 9 Tl civarı oldu oh diyorum operasyon daha yolun başında parayı 4-5 katlarız kimsede tık yok diyorum. Sonra buraya limoncu kardeş yazıyor ve bir isim veriyor. Bakıyorum hemen milleti nerede gazladıklarını ve mallandırdıklarını anlıyorum. Geçmiş olsun bana (( Parayı sanal olarak ikiye katlamıştım ama görünen o ki parayı Allah korusun yarı yarıya kaybedebilirim bile. Yazık valla bizim millete hiç akıllanmaz uslanmaz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Maalesef...

Bak bugün de aynı sitede millete tavandan satış girdirenler tavanın birkaç kademe altından kendi mallarını satıyor.
    Tavanda satış bekleyen kynin malı satılamayacak bu durumda.
    Adamlar çakal...

Malûm sitedeki Kul Mehmet ve yardakçılarını ve bi dolu ky yi görünce artık hiç alasım gelmiyor hisseyi..

Yönetimsiz forumların ne kadar tehlikeli olduğunu bi kere daha tecrübe ettim.
    O yardakçılar burada cirit atamazlar çünkü forum yönetimi anında cezayı keser engeller..

Tek fiyatta her zaman havuz grup veya tahtacı kazanır, malı satışta görürse alır tavana götürür, alışta görürse verir tabana indirir.
    Yani kılıç savaşında kynin gözler kapalı..

8. Artık bedelliler sos vermeye başladı İttifakhol. da çok pis öptüler. İhgyo da aynısı oldu. Temkini elden bırakmamak lazım
     Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Borsadaki bedelli furyasına katılan şirketlerde ilginç fiyat hareketleri yaşanıyor. En son bedelli haberi de prizma pres matbaacılıkâ��tan geldi.

Bedelli sermaye arttırımları sonuncunda oluşan yeni piyasa algısını ve fiyat hareketlerini sizin yorumlarınıza bırakıyoruz.

Şirket KAP açıklaması şöyle,
    Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 120/128 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •