Sayfa 121/128 İlkİlk ... 2171111119120121122123 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 961 - 968 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Artık bedelliler sos vermeye başladı İttifakhol. da çok pis öptüler. İhgyo da aynısı oldu. Temkini elden bırakmamak lazım

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İttifak bedelli kararını aldığında kaç liraydı kaç liraya gitti şuan kaç lira? Yüzde 300 bedelli yapmış 100-300 olmuş sermaye. Yani bununla uzaya çıkacak hali yok kağıdın yeterince prim yapmış ondan sonra vermişler.

Herkes gerçekçi beklentiler koyarsa kendine ve beklentisi gerçekleşince satarsa hayal kırıklığına uğramaz.

Hisse ile ilgili benim vereceğim bilgi cuma günü tek fiyat bitti. Umarım olumlu yansir. Kağıtta fazLa ky yok.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4.5 - 5.0 liraya gelir mi teknik ne diyor? Tabi tekniğe bakarken tek fiyat dönemindeki hacimsiz kısmı iyi incelemek lazım. Salt fiyat hareketine bakmak yanıltır..

Alım yapmak için aceleci davranmamalı. Hele de birilerinin gazına gelip omuz at , destek çık , maliyet düşür gazlarına hiç gelmemek lazım..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

3.  Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    4.5 - 5.0 liraya gelir mi teknik ne diyor? Tabi tekniğe bakarken tek fiyat dönemindeki hacimsiz kısmı iyi incelemek lazım. Salt fiyat hareketine bakmak yanıltır..

Alım yapmak için aceleci davranmamalı. Hele de birilerinin gazına gelip omuz at , destek çık , maliyet düşür gazlarına hiç gelmemek lazım..
    Usta senin beklediğin yere gelmez. Nereye geleceğini oraya getiren bilir. Nereden dondurecegini yine o bilir. 1 haftadır takipteyim dip dönüşünü yakalayıp tepkiyi alayım diye. Tasidim da stopladim da.. ama tepki arıyorsan risk alacan. En son dün 6.05 ten vermiştim. Satmasan 5.45 görüp 6.47 kapayacak ve kazançlı olacaktım. Olmuyor bize yedirmiyorlar tırnaksız tahtacı..

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Usta senin beklediğin yere gelmez. Nereye geleceğini oraya getiren bilir. Nereden dondurecegini yine o bilir. 1 haftadır takipteyim dip dönüşünü yakalayıp tepkiyi alayım diye. Tasidim da stopladim da.. ama tepki arıyorsan risk alacan. En son dün 6.05 ten vermiştim. Satmasan 5.45 görüp 6.47 kapayacak ve kazançlı olacaktım. Olmuyor bize yedirmiyorlar tırnaksız tahtacı..

Size katılıyorum hocam. Tahtada bir grup var, ne çok indirmek istiyorlar ellerindekini yukardan boca edebilmek için, ne de çok çıkmasına izin veriyorlar ellerindekini biran önce satabilmek için..

Aslında teknık olarak 4.87 5.00 arası bir gap var sanırım. Bir de 50% fibonacci seviyesinden teyit alıp gitmek isteyebilir. Ama teknikçilerin de hisseye girmesini istemiyorlar sanki.

Böyle tahtalarda önceden pozisyon alıp gazcı tayfayla beraber satmak en iyisi sanki... Yoksa ekmek yedirmezler..

https://freeimage.host/i/F1LzcF

Kimseden bir teknik değerlendirme gelmedi, ben vakit ayırıp inceleyeyim dedim.
    Linke göre;

Pozitif olarak gözüken linkteki ok işaretli yerlerdir, birinci okta fibonacci seviyesinden 5.40 seviyesinden tepki gelmiş, ikinci okta trend çizgilerine göre düşen kırılmış.

Negatif olarak hisse brüt takas ve tek fiyat işlem gördüğü dönemde spekülatif fiyat ve hacim hareketleri sergilediğinden grafik ve teknik görünüme aldanmamak gerekir.

Yani temkinli olmakta fayda var. Bende hisse yok, bu seviyeden alacak cesaretim de yok.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : Limoncu; 21-11-2020 saat: 23:18.

Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    https://freeimage.host/i/F1LzcF

Kimseden bir teknik değerlendirme gelmedi, ben vakit ayırıp inceleyeyim dedim.
    Linke göre;

Pozitif olarak gözüken linkteki ok işaretli yerlerdir, birinci okta fibonacci seviyesinden 5.40 seviyesinden tepki gelmiş, ikinci okta trend çizgilerine göre düşen kırılmış.

Negatif olarak hisse brüt takas ve tek fiyat işlem gördüğü dönemde spekülatif fiyat ve hacim hareketleri sergilediğinden grafik ve teknik görünüme aldanmamak gerekir.

Yani temkinli olmakta fayda var. Bende hisse yok, bu seviyeden alacak cesaretim de yok.

Dünkü mesajımda resim yüklemeyi halledememişim sanırım. Üstteki mesaja ait grafiktir.

Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku

Dünkü mesajımda resim yüklemeyi halledememişim sanırım. Üstteki mesaja ait grafiktir.

Hisseye brüt takas gelmesiyle aşağı yönlü hareket de geldi.
    Dolayısıyla grafik geçersiz şu anda, yenisini yakında yollarım, yukarı kırılım şimdi aşağı kırılım oldu..
    Aşağıda 5.00 5.15 arası gap var bakalım orayı mı dolduracak zaman gösterecek..
    Galip hisselerinde hareketi kestirmek daha kolay bu tahta onlardan zor..

8. Fib burda çalışmamış

Sayfa 121/128 İlkİlk ... 2171111119120121122123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •