Sayfa 7/128 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 49 - 56 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by spek avcısı Yazıyı Oku
    Selam Dostlar,

Öncelikli olarak yeni forum sayfası ve site hayırlı olsun.
    Bu arada baktım iki kişi arasında muhabbet dönüyor bende araya gireyim 3. kişi olsun dedim
    Bu tahtayı arz eden gedik tir dostlar spegi de gedikte merak etmeyin ekurisi samat da gedikte kısaca 3. dalga yükeselişini yapıyor haberiniz ola demedi demeyin
    bol kazançlar
    Selam dua ve muhabbet ile
    hoşgeldin..evet 3 cu dalga bu..fakat gedık tek basına karsılıyor butun satısları..lotlarda elınde cok bırıktı bu bıraz sakat olmaya basladı..bakalım nereye gıdecek..bol kazançlar herkese...

2. 3. Dalga ne kadar sürer bu hisseye bu fiyatlardan girilir mi? Derinlik nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by tinkobaras Yazıyı Oku
    3. Dalga ne kadar sürer bu hisseye bu fiyatlardan girilir mi? Derinlik nedir?
    bunu kım bılebılırkı..ama tahmın ıstıyorsan 3500 - 3800 aralıgı dıyorum ben..asla ytd...dusebılırde hissse iyi çıktı..

4. 3130 psikolojik direnç oldu..çünkü 3 kez 3100 üstünü denedi aşağıdada 3000 destek var..onuda 3 kez denedi..adam satmak istemıyor 3 altına..gelin alın diyor..iş veya a1 burdan bır alsa harika olur..bu kağıt burdan dönerse yazık olur.. 3150 yı bı atlarsak ozaman bak sen cümbüşe..birazdan kararını verebilir.

5. Güzel muhabbet. Kim yazıyor ne diyor

6. harika kapanış..3050 - 3120....kısa vadeli psikolojik direncin hemen önü..şu hareketi 4 gibi yapsa bugun parti devam ederdi..anlaşılan çok dikkat çekmek istemiyor..

7.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    harika kapanış..3050 - 3120....kısa vadeli psikolojik direncin hemen önü..şu hareketi 4 gibi yapsa bugun parti devam ederdi..anlaşılan çok dikkat çekmek istemiyor..
    Anladığım adam tahtaya fazla yabancı istemiyor.sessiz ve derinden yapıyor .Karanlık odadaki işlemleri birisi paylassada bizde gorsek.y.t.d.

Sent from my Lenovo A7000-a using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Anladığım adam tahtaya fazla yabancı istemiyor.sessiz ve derinden yapıyor .Karanlık odadaki işlemleri birisi paylassada bizde gorsek.y.t.d.

Sent from my Lenovo A7000-a using hisse.net mobile app
    a1 30 bin almış bugun hadi bakalım..gedık bugun bıseye karısmamıs..iş satısları yavaslatmıs 11 bın satmış..

Sayfa 7/128 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •