Sayfa 99/128 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 785 - 792 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. yahu patron samatla ugrasiyor diyorum anlamıyonuzmu bu geberik aylardır ama nerde anlayana davul zurna hesabı 1.13 ten samat yine aldım yukseliyor

2. Belki yarın hissesine yön verir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. verir verir onun verdigi yonleri cok gorduk 2 yıldır cok yakın zamanda bi guzel asagıya devre keser ezberledik artık tum harketlerini bu 5 para etmez hissenin ve sahibinin herif 1 aydır samatta orda al sat yapıp milleti soguslemeye calısıyor bende onu sogusluyorum yarın soyle 1.13 ten aldıgım 35 000 lot samatları bi cakayim burdan gelenin elinde verip cıkardıgı parayla orda al sat yapıyor rasit efendi bizde onu sogusluyoruz hadi eyvellah

4.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Beyler büyük balık avlıyacaksanız sabırlı olmalısınız.Şirket sahibi hisse alıyor 2 gün sonra yarısını 3 kademe karla satıyor daha fazla miktarı 2 gündür finans alışta alıyor bugünde hcbs 130 bin lot artıda şirket sahibi 3 kademe para kazanmak içinmi bunları yapıyor bence hisseyi silkeliyorlar yakında çok sert hareketlere gebe burda sürekli olumsuz yazan arkadaşın kasıtlı yazdığını düşünüyorum kimse hisseye gelmesin idye malı olsa hergün kötülemez malı yoksa başka işidemi yok sürekli yazı yazıyor bence hisse radarınızda olsun
    noldu sen bunları yazdııgnda 1.84 du 3 hafta gecti simdi kac sizin gibiler oldukca rasitin sırtı yere gelmez bide 6 ay once carsamba rumuzlu sahıs vardı 1.68 ken 1.99 tavan olucak almayan pisman olucak dedi gorduk noldugunu sizin gibilere ne guluyorum var ya atmasyon pasaları 2 yıldır her psilgini ezberledigim kagıdı bana ogretecekler

5. Topuk selamı verip geçer belki de

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Beyler büyük balık avlıyacaksanız sabırlı olmalısınız.Şirket sahibi hisse alıyor 2 gün sonra yarısını 3 kademe karla satıyor daha fazla miktarı 2 gündür finans alışta alıyor bugünde hcbs 130 bin lot artıda şirket sahibi 3 kademe para kazanmak içinmi bunları yapıyor bence hisseyi silkeliyorlar yakında çok sert hareketlere gebe burda sürekli olumsuz yazan arkadaşın kasıtlı yazdığını düşünüyorum kimse hisseye gelmesin idye malı olsa hergün kötülemez malı yoksa başka işidemi yok sürekli yazı yazıyor bence hisse radarınızda olsun
    naberrrrrrrr 122 den caktım yine samatları rasite naberrrrrrrrr 2.40 dan aldıgım tukasları da 2.79 dan verdim senin gibi acemiler olmasa spekler patronlar nasıl para kazanacak ama biz spekleri patronları sogusleriz bize vız gelir tırıs gider onlar cunku senin gibi acemi degilim

7.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    naberrrrrrrr 122 den caktım yine samatları rasite naberrrrrrrrr 2.40 dan aldıgım tukasları da 2.79 dan verdim senin gibi acemiler olmasa spekler patronlar nasıl para kazanacak ama biz spekleri patronları sogusleriz bize vız gelir tırıs gider onlar cunku senin gibi acemi degilim
    Reisende senin hikayeler le fontenin hikayeleri gibi en düşük 113ordan alınıyor, en yüksek 123ama oradan işlem görmedi en yüksek 122 haliyle reisimiz oradan satıyor o bak şansa, ama ne hikmetse daha evvel 60000lot aldığı kağıttan 35000zor alıyor, 6aydır meledi 140 kagıtta bir türlü düşmüyor bu arada.

8.  Alıntı Originally Posted by Taciment Yazıyı Oku
    Reisende senin hikayeler le fontenin hikayeleri gibi en düşük 113ordan alınıyor, en yüksek 123ama oradan işlem görmedi en yüksek 122 haliyle reisimiz oradan satıyor o bak şansa, ama ne hikmetse daha evvel 60000lot aldığı kağıttan 35000zor alıyor, 6aydır meledi 140 kagıtta bir türlü düşmüyor bu arada.
    Yani anlayacağın prizma yükselir düşer bu sorun değil ama senin olayın biraz hayal gücü destekli, aferin alımıcaksın bu forumdan veya diğer forumlardan ama yeteneğini çocuk masalları konusunda değerlendirebilirsin, heba olmassın.

Sayfa 99/128 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •