Sayfa 68/128 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 537 - 544 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by ali25 Yazıyı Oku
    maliyetimiz çok yüksek ne zaman yükselir tahmini olan var mı? 2 lerden beri sürekli düşüyor. görüşlerim ytd.
    ben daha önce 1,30 dan almaya başladım 0,91 gördü. tabi oradan 3,80 lere gitti. 3 lerden sattık. 2 daire aldım. şimdi bekliyorum. bu kağıt adamı sinir eder. spek geçen yıl topladı ama biliyorsunuz zararına sattı. speği bile çıldırttı gerisini siz düşünün. YTD.

2. Hacimsiz düşürüyorlar, kimsede gelmek istemiyor bu ortamda onlarında işine yarıyor, görüşlerim ytd.

3. 2014 deki yerlerine gelmeye başladı 1 lere doğru patron alımları başlar yakında. tabiki patron almaya başlayınca bende başlayacağım. patronların alımını bekliyorum. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    2014 deki yerlerine gelmeye başladı 1 lere doğru patron alımları başlar yakında. tabiki patron almaya başlayınca bende başlayacağım. patronların alımını bekliyorum. YTD.
    almaya başlamışlar herhalde bugün haber yollamışlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. borsadaki kağıt sektörü

Sayfa 68/128 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •