Sayfa 74/128 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 585 - 592 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    bilancomu guldum acıkcası 9 aylık bilancosu cok iyi geldi geldigi gun dusmeye basladı o zaman 1.72 ydi 1.40 a kadar indi bilanconun buna etkisi pozitif degil hep negatif cunku adamın amacı belli hisseyi donem donem asagoya indirip kucuk yatırımcıya yıllarca tasıtmak 3.20 den 2.60 a indi oyalandı ordan 2.20 ye indi oyalandı ordan 1.90 a indi oyanlandı ordan 1.40 indi simdilerde oyalanıyor yeni hedef 1.20 ardından 0.80 bu benim tezim zaman gosterecek
    Bu tezine katılmıyorum. neden mi? 2014 den önce hisse patron tarafından 5,50 lere çekildi ve satıldı. ondan sonra kağıt evet 0,90 ları gördü ve 0,90 lardan patron 250 bin adet olarak yaklaşık 1500000 adet alım yaptı bu alım 2 lere kadar sürdü. kağıt ankaralılar tarafından 3 lere götürüldü. ama patron satmadı spek kendisi sattı ve 3 lerden buralara geldi. ama 2014 kasım ayından bu yana patron hissesi her gün arttı bu nedenle 1-2 arası aldığı kağıdı ne diye tekrar 1,50 -1 arası satsın. burada yorum yaparken milleti korkurtma ve elindeki malı kapma yönünde yorum yapmayın. benim için farketmez bu hissede kurularla birlikte 4 yıldır ne darbeler ne vadireler atattık. aldık sattık . 15 temmuz darbesinden sonra bir haftada 110 bin zarara girdim bekledim 321 bin kara sattım. şimdi tekrar 1,40 -1,50 arası toplamaya başladık. giderse iyi olur . gitmezse bekleriz acelemiz yok. biz yatırımcıyız günlükçü değil. ne diyorum biz buradayız kurularla birlikte tekrar bu hisseyi güzel yerlere götüreceğiz. YTD.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    Bu tezine katılmıyorum. neden mi? 2014 den önce hisse patron tarafından 5,50 lere çekildi ve satıldı. ondan sonra kağıt evet 0,90 ları gördü ve 0,90 lardan patron 250 bin adet olarak yaklaşık 1500000 adet alım yaptı bu alım 2 lere kadar sürdü. kağıt ankaralılar tarafından 3 lere götürüldü. ama patron satmadı spek kendisi sattı ve 3 lerden buralara geldi. ama 2014 kasım ayından bu yana patron hissesi her gün arttı bu nedenle 1-2 arası aldığı kağıdı ne diye tekrar 1,50 -1 arası satsın. burada yorum yaparken milleti korkurtma ve elindeki malı kapma yönünde yorum yapmayın. benim için farketmez bu hissede kurularla birlikte 4 yıldır ne darbeler ne vadireler atattık. aldık sattık . 15 temmuz darbesinden sonra bir haftada 110 bin zarara girdim bekledim 321 bin kara sattım. şimdi tekrar 1,40 -1,50 arası toplamaya başladık. giderse iyi olur . gitmezse bekleriz acelemiz yok. biz yatırımcıyız günlükçü değil. ne diyorum biz buradayız kurularla birlikte tekrar bu hisseyi güzel yerlere götüreceğiz. YTD.
    borsoda su klasik soyleme de bayılırım ha elindeki malı kapmak icin yorum yapmayın lafa bak patronun maliyeti 0.50 dir bu kagıtta kagıt adamın degilmi 0.50 ye bassa kim ne diyecek kim ne yapacak ..bak 1.62 istedigin kadar veriyorlar isteyen isterse 100 000 lot alsın tutan varmı yok ben 1.20 den alırım
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. 4 ay once 1.95 ten 1.40 a kadar 1 ayda dustu ama simdi 1.40 dan 1.65 olabildi 2 ayda cıktı duserken parasutsuz inis cıkarken sumuklubocek seklinde .sırf gel gel baska birsey yok maksimum gorecegi nokta en iyi haberd bile 1.75 ustu yok..1.20 de bekliyor olacagım

5. benim elimde bu hisse yok sadece takipeyim ama birileri kağıdın aşağı ya düşmesi için bir yerlerini yırtacak. bu kadarda açık açık belli edilmez yahu biraz utanmalıyız. gelen haber güzel bu gibi haberler spekler geldikçe, temelciler okudukça,teknikçiler gördükçe değer kazanır. ytd.

6. ak yatırım bu gün istekli bakalım seans sonunda kaçın üstünde kapatacak. ytd

7. o kadar guzel o kadar guzel haberki devre bile kesmiyor onu bırak 1.70 gecmis degil

8. bir haber gonderimde su 1.54-55 lerden aldıgım malları satayım dedi haralde patron ama alıcı yok elinde kaldı herkes anladı bikere ne mal bir hisse oldugunu kim yanasır birdaha

Sayfa 74/128 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •