Sayfa 56/128 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 441 - 448 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. Ben çalayim, ben oynayayim. Kimse yok nasıl olsa.....😁😁😁😁

dünyanın en lüzumsuz hissesi olabilir

3. Artık takip etmeyeceğim by. 🕺🕺

4.  Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    Ben çalayim, ben oynayayim. Kimse yok nasıl olsa.....��������
    vallahi haklısın bu forumda inlerle cinler fink atıyor.hiç fikri olan kimsesi yok

6. Şerefsiz kazım millete itekledi

Discovery II Mini cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. mart ayında 3 lerden çıktığımızda arkadaşlar bu kadar kardasın neden satıyorsun dediler. ben hedef 3,20 vardı yeter dedim. 3,50 oldu dediler olsun dedim. karlarla 2 daire aldım bu yıl. ana para duruyor. şimdi haklımışsın diyorlar dursaydım karlar gitmişti. tabi şimdilik bekliyoruz daha önce 1,30 dan almaya başlamıştım. 0,95 e kadar alım yaptık. şimdi duruma göre tekrar alıma geçerim ancak şu durumda olmaz. borsa yüksek ve borsa yükseldiğinde 5 kademe artan hisse düşüşte 20 kademe düşüyor. çok sığ bir hisse. borsanın 90 binlere tekrar gelmesi gerekir bu durumda hisse bir yerlere oturur artık. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    mart ayında 3 lerden çıktığımızda arkadaşlar bu kadar kardasın neden satıyorsun dediler. ben hedef 3,20 vardı yeter dedim. 3,50 oldu dediler olsun dedim. karlarla 2 daire aldım bu yıl. ana para duruyor. şimdi haklımışsın diyorlar dursaydım karlar gitmişti. tabi şimdilik bekliyoruz daha önce 1,30 dan almaya başlamıştım. 0,95 e kadar alım yaptık. şimdi duruma göre tekrar alıma geçerim ancak şu durumda olmaz. borsa yüksek ve borsa yükseldiğinde 5 kademe artan hisse düşüşte 20 kademe düşüyor. çok sığ bir hisse. borsanın 90 binlere tekrar gelmesi gerekir bu durumda hisse bir yerlere oturur artık. YTD.
    Sen o zaman bir dahisin

Discovery II Mini cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 56/128 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •