Sayfa 2/128 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. çekiyor zaten ama cesaret ister bu kağıda gırmek..nerden ne hızla dustugu belli..forum kalabalık oldugunda kacmak lazım.sessizlik iyidir..

2. gedik elindeki 5700 lotu 6milyon kusur yaptı bugun 300 bınlık alım yaparak süpürmüş....elindekini satacağına daha alıma devam edıyor..ne yapacak bu kadar lotu..iş c arkasında 2 milyonla en yakın takıpcısı..anlasılan gedik elındekını kımseye vermek ıstemıyor...kagıdın tek hakımı olmanın pesınde..toplamaya doyamamıs..kagıt bırakmamıs pıyasada..daha cok fılm doner..

3. hep iyi yonlerını soylemeyelım..2870 de 200 bın lot satıs oldu bugun sabahtan..donecek galıba dedım ama tekrar topladı ve yukarı surdu..bırılerı degıs tokus yapıyor sanırım.

4. kapanış 3130 olsa ne harika olurdu...

5. neyse buda iyi..güzel kapattı.

6.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    gedik elindeki 5700 lotu 6milyon kusur yaptı bugun 300 bınlık alım yaparak süpürmüş....elindekini satacağına daha alıma devam edıyor..ne yapacak bu kadar lotu..iş c arkasında 2 milyonla en yakın takıpcısı..anlasılan gedik elındekını kımseye vermek ıstemıyor...kagıdın tek hakımı olmanın pesınde..toplamaya doyamamıs..kagıt bırakmamıs pıyasada..daha cok fılm doner..
    Tebrik ederim gündüz nasıl bildiniz gedigin aldığını kör havuz sistemi şuanda kalkmış durumdami.cunku seans içi alan satan kurumu goremiyorduk.ayrica buradaki hikaye nedir bir anlatan olursa memnun oluruz.y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Tebrik ederim gündüz nasıl bildiniz gedigin aldığını kör havuz sistemi şuanda kalkmış durumdami.cunku seans içi alan satan kurumu goremiyorduk.ayrica buradaki hikaye nedir bir anlatan olursa memnun oluruz.y.t.d.
    iş bankası gunluk takas programında gosterıyor..hıkayeye gelınce kagıt 5 ken 1 e dusmus sert bır sekılde ve bır mudet bekledıkte sonra 2 ye cıkmıs yıne hızlı bır sekılde..buda benım dıkkatımı cektı.ve bıraz arastırdım patronların kagıtları gerı topladıgını ogrendım ve balıklama daldım..patron topluyorsa vardır bır bıldıgı...gedıkte maşallah elındekını azaltacak satacak dıye beklerken bugun 300 daha alınca acıkcası şaşırdım..bu lotları bukadar ısrarlı toplaması sızce ılgınc degılmı..dağılım cok mantıksız..6 gedıkte 2 iş te var..a1 de 1 e yakın var..gedık neden bukadar hukum surmek ıstıyor bu kagıtta..ve neden hala delı gıbı alım yapıyor..asla ytd....

Takas Dağılımı

01.07.2016 - 31.12.2016

31.12.2016 - 15.02.2017

15.02.2017 - 27.02.2017

Sayfa 2/128 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz