Sayfa 94/128 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 745 - 752 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. hadi buyrun nuran kuru 183-85 aralıgından 141 000 adedi satmıs ..demedimmi kendileri satıları icin yukselmiyor . ondan sonra burada resiendeye cıkısın cok bilmisler . 2 yıldır bunların tecerisini ezberledik biz .hisse yi tanımazlar sahiplerini tanımazlar ondan sonra burda atıp tutarlar ..bundan bi nok olmaz hadi bye

2. bi taraftan al obur taraftan sat gidermi bu kagıt gitmez tabi ..buyrun daha 2 gun once 2.35 ten tukas aldım nasılda 2.86 oldu 2 gunde %17 yukselis ..bu %17 yi 1 yılda yukselemez . kim yukselticek patron bile aldıgını 2 gun sonra geri satıyor . hadi bye

3. reisende bende tukas aldım sabah 2.78 den aldık 18 kademe yukseldi 2.96 oldu harbi super birde buna bakıyorum hep aynı hep aynı en fazla 3 kademe git gel yapıyor vazgectim bu kagıda bakmaktan tam geberikmis zaten bu halde senin de dedigin gibi 2.08 i olamaz sanada bos yere sorduk tanıdık kısa surede bunu iyi kazanclar paydas tukasımız harika ))
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. 1.86 olsun. Dakka durmam. Karsn beni bekliyor. Yüzde 15 hedefim var orda. Ver paramı da gideyim

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. taven dandik pecete bu ne bekliyordnuki bu kim tukasss kim tukas ta %32 kardayım sadece 3 gunde dusun sadece 3 gunde przma %32 yi 3 yılda yapamaz goruyorsunuz iste anlatmaya gerek yok patronun bile 3 kademeye tamah edip sattıgı bir hisse orda burda subatta 2.5 hatta 3 olucakları cok okuduk ..goruyorsunuz mart 8 oldu 1.79 anlatmaya gerek yok pazarlamcıların laflarına kansaydık ohooo hele bir pazarlamacı vardı 1.68 ken almayan pisman olucak 1.99 tavan olucak dedi carsamba tam 4 ay gecti herif kayboldu gitti rezil oldu tabi 4 ayda 10 kademe cıkabildi yani ya bunu anlatmaya gerek yok fiyat ortoda goruyorsunuz hadi eyvellah

6.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    taven dandik pecete bu ne bekliyordnuki bu kim tukasss kim tukas ta %32 kardayım sadece 3 gunde dusun sadece 3 gunde przma %32 yi 3 yılda yapamaz goruyorsunuz iste anlatmaya gerek yok patronun bile 3 kademeye tamah edip sattıgı bir hisse orda burda subatta 2.5 hatta 3 olucakları cok okuduk ..goruyorsunuz mart 8 oldu 1.79 anlatmaya gerek yok pazarlamcıların laflarına kansaydık ohooo hele bir pazarlamacı vardı 1.68 ken almayan pisman olucak 1.99 tavan olucak dedi carsamba tam 4 ay gecti herif kayboldu gitti rezil oldu tabi 4 ayda 10 kademe cıkabildi yani ya bunu anlatmaya gerek yok fiyat ortoda goruyorsunuz hadi eyvellah
    Madem öyle satıp kurtulalım bu kağıttan. Nasılsa 1.86 yıl geçemeyecek öyle değil mi?
    Sayın reisende söylediklerinizde kısmen haklı olabilirsiniz ama yatırım yapacak olan insanları olumlu veya olumsuz yönde etkilemek doğru bir davranış değil. Bugüne kadar böyle hareket eden bir kağıt bu saatten sonra da böyle gidecek değil. Bundan tam dört ay önce 4 TL den tgsas almıştım. Aldıktan bir hafta sonra 3.40 a düştü. 7000 TL zararla 4 ay bekledim. Bu süre zarfında birçok arkadaş çıkıp bu kağıttan birşey olmaz senede bir kez hareket eder diye sattırmaya çalıştı. Sonucunu anlatmama gerek yok, bugün kağıt 5.46 yıl gördü. Demem o ki zaman herşeyin ilacıdır. Sizin bu yorumlarınıza bakıpta kağıdımı satmam. Ben bugüne kadar bir kağıttan % 30 kar etmeden
    çıkmadım, çıkmam da. Grafiğine bakan bu kağıtların ne kadar ucuz olduğunu anlar. O yüzden siz bu kağıdı ne kadar karalasanız da elbet bir gün hakkettiği yere gelecektir. Saygılarımla..

7. Ben sattım. Sizlere bol şans

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by muzaffer Yazıyı Oku
    yapamıyacak gibi duruyor.M.E.B Nin bir ihalesi varmış prizma ile ne ilgisi var bilmiyorum olursa o zaman yapıştırır herhalde
    Ne zaman mis ihale

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/128 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •