Sayfa 11/34 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Arda Turan: Beni kimse kullanmadı. Bazı hatalar yapmış olabilirim.

Arda Turan: Biraz haylaz bir oyuncuyum, zaman zaman disiplinsizlik yapmış olabilirim ama sahada her zaman elimden geleni yaptım.

Arda Turan: Hayatta en çok sevdiğim şeyi, uğruna en çok mücadele ettiğim şeyi 30 yaşında bıraktım. Bir kişi bile saygı duymayacak mı?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Arda Turan: Basın toplantısında gazetecilerin terk ettiğini görmedim. Sabaha kadar terk etsinler. Ben bırakma kararı almıştım.

Arda Turan: Hata yaptım, yük olmayayım, gidiyorum dedim. Özür dileyip yoluma devam mı edecektim? Bu yaptığım daha onurlu bir davranış.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Arda Turan: Kimsenin yaşananları basına yansıtmaması gerekirdi. Ben ve takım arkadaşlarım anlatmadı. Kim anlattı bilmiyorum.

Arda Turan: Emre Belözoğlu, bu haberleri çıkaranların görevlerine devam etmeyeceklerini söyledi.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ego şişmiş gene
    Hemde tavan ..

Yıldırım Demirören: Arda olayını uçak indikten sonra öğrendim. Bana mesaj geldi. Olaydan hemen sonra öğrendim diyebiliriz.

Yıldırım Demirören: Tabii üzüldük. Olayın detayını öğrenmemiz gerekiyordu. Hocamızla görüştük. Hocamıza yönetim kurulu kararını belirttik.

Yıldırım Demirören: Arda beni aradı. Ama Arda ile ne konuştuğumuzu anlatamam. Arda ile aramızda özel bir konuşma.

Yıldırım Demirören: Hocamız Arda'yı kırmızı kart göstermiş gibi düşündü. Arda'nın da görüşü alınarak bir metin hazırlandı.

Yıldırım Demirören: Hocamız affedilebilir bir duruma getirebileceğini düşünüyordu konunun.

Yıldırım Demirören: Arda'yı aradım milli takımı bıraktığını açıkladıktan sonra. Üzüldüğümü ve tatilinden sonra görüşmek istediğimi söyledim

Sayfa 11/34 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •