Sayfa 13/34 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Yıldırım Demirören: Fatih Terim'in düşüncesi, Arda'ya metni okuttuktan sonra Bilal Meşe ile buluşturup, barıştırmaktı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yıldırım Demirören: Bu sezon bütçemize prim koymadık, bunu bile tartıştılar!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

öküz tüpçü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" DANIEL DUMOULIN

Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan birtakım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır.

Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye'de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz.

Fatih Terim: Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa etmedim. Görevime, TFF tarafından son verildi.

Fatih Terim: Bir süre önce yaşanan olaydan hemen sonra, İstanbul'da, Başkan Yıldırım Demirören'in ofisinde, Ali Dürüst'ün de bulunduğu, Konuşmada kendilerine eğer bu olay kuruma ve kişilere zarar veriyor ise görevi hemen bırakabileceğimi söyledim. Bunun üzerine..

Sayfa 13/34 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •