Sayfa 20/34 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Milli Takım yardımcı antrenörü Tayfur Havutçu: Basit gollerle mağlup olduk. Çok üzgünüz. Bu serüveni son maçımız da güzel bir sonuçla bitirmek istiyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tayfur Havutçu: Biz Ukrayna maçından sonra bir değişiklik yaptık. Kesinlikle oyuncuların kadro belirlemesi gibi bir şey olamaz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tayfur Havutçu: Benim döneminde de oyuncu tercihleri tartışılırdı. Buna saygı duyulması lazım. En iyi şekilde seçmeye çalışıyoruz.

Tayfur Havutçu: Arda Turan kaptanımızdır. Yapılanları doğru bulmuyorum. Islıklanması güzel bir tablo değildi. Elinden geleni yapmaya çalıştı

Yıldırım Demirören'in istifaya hazırlandığı ve bu konuda kararlı olduğu öğrenildi. (DHA)

Arda Turan, Burak Yılmaz, Caner Erkin'in yanı sıra Nuri Şahin ve Volkan Şen de sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkartıldı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    Şu anda Vodafone Parkta oynayanlari seyretsinler.... Belki ilham alirlar...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,954
    Blog Entries
    4
    Ruhsuzlar izlesinler de utansınlar eğer birazcık utanmaları varsa.
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

Sayfa 20/34 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •