Special Days Image
Sayfa 28/34 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Şenol Güneş: "Kazanmayı her zaman istiyorum ama uzun zaman sonra Milli Takım'da ilk maçı kazanmak ayrı bir mutluluk ve gurur."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Senol Güneş : Bana bir görev verdiler. Bu sorumluluk içerisinde bu görevi yapmam lazımdı. Sorumluluk içerisinde kazanarak başlamalıydık, bunu başardığımız için mutluyum. İlk geldiğimde Makedonya'ya kaybederek başlamıştık, bugün güzel oldu."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Şenol Güneş: "Yarın bir yenileme yapacağız, sahamızda oynayacağız. Belki de daha farklı bir maç oynayacağız. O yüzden bir değişiklik olabilir."

Şenol Güneş: "Rakibin üçlü savunmayla mı dörtlü savunmayla mı çıkacağını düşünüyorduk. Düşündüğümüzden farklı bir şeyle çıktılar. Bunları düşünerek oynamalıydık. Kazanmamız gerekiyordu. Rakip hızlı çıkan bir takım, böyle bir tercih yaptık."

Şenol Güneş: "Başkaları oynayabilir, kenarda bekleyen veya gelmeyen oyuncularımız da var. Benim için önemli olan sahadaki oyuncuların %100'lerini verme niyetinde olmasıydı, bunu iyi başardılar. Oyun formatı olarak fazla pozisyon vermedik ama biraz daha iyi pas yapabilirdik."

Şenol Güneş: "Kaptanı tebrik ediyorum(Emre), geldiği ilk günden beri çok katkı yaptı, birlikte çalışmamızda verimliydi. Teknik heyet olarak da çok çalıştık, süre çok kısa, olabildiğince olanlar, olmayanlar, yeni gelenlerle bir kadro yapmak durumundaydık."

Şenol Güneş: "Böyle bir dönemde saha içinde lider kaptana ihtiyaç vardı. Oyun olarak da bunu çok iyi yaptı. Emre'nin sakatlığının ciddi olduğunu düşünmüyorum ama üzerine gidilse sıkıntı yaşayabilirdi. Hem oyun olarak hem de bir abi olarak örnek olduğu için tebrik ederim kaptanı."

Şenol Güneş: "Burada ilk maçı yaptık. Kağıt üzerinde kazanmaya yakın olmamız bir avantaj ama rakibin de iyi oyuncuları var, kendi içlerinde sorunları var gibi duruyor. Bu takımın toparlanıp iç sahada rakiplerimize puan kaybettireceğini düşünüyorum."

Sayfa 28/34 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •