Sayfa 29/34 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Şenol Güneş: "Biz önümüzdeki maçımıza hazırlanacağız. Uzun vadeli projelere gerek yok, biz iyi başladık, iyi devam edelim."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Christian Panucci(Arnavutluk TD): "İlk yarıda Türkiye aslında hiçbir şey yapmadı, sıfır. Biz golü bulamadık. Biz ikinci yarıda iyi değildik. Biz ikinci yarıda iyi değildik, Türkiye golü attı. Bir şey yapamadık. Golü atamayınca Türkiye karşısında kazanamadık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Christian Panucci: "Andorra'ya gideceğiz, orada ne yapacağımızı göreceğiz. Kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,791
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Şenol Güneş: "Biz önümüzdeki maçımıza hazırlanacağız. Uzun vadeli projelere gerek yok, biz iyi başladık, iyi devam edelim."
    sanki bana İngiltere almanyayı yendi kıytırık arnavutluk karşındaki!
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Milli Takımımızın Fransa maçı ilk 11'i: Mert, Zeki Çelik, Merih, Kaan Ayhan, Hasan Ali, Cengiz Ünder, Mahmut Tekdemir, Dorukhan, İrfan Can, Kenan Karaman, Burak Yılmaz

Avrupa Şampiyonası elemelerinde Türkiye 2 Fransa 0

Böylece 3’de 3 yapmış oluyoruz .

Sayfa 29/34 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •