Sayfa 5/34 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Fatih Terim: Emre Mor, kollektif oyuna daha çok katılmalı. Allah vergisi yeteneğini kale çevresinde kullanmalı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

A Milli Takımımız, hazırlık maçında Moldova'yı 3-1 mağlup etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Milli Takımımız'ın Kosova ile 11 Haziran 2017 Pazar günü Arnavutluk'un İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri maçının Türkiye Futbol Federasyonu'na ayrılan misafir tribün için genel bilet satışı başladı.

Maçın bilet satışı, internet üzerinden sadece taraftarkulubu.tff.org sitesinden gerçekleşecek. Milli Takım Taraftar Kulübü'nün hem Kırmızı hem de Beyaz Üyeleri, bilet satın alabilecek. Milli Takım Taraftar Kulübü üzerinden ücretsiz olarak Beyaz Üye olunabilir.

Bir taraftar kulübü üyesi, en fazla 4 bilet satın alabilecek. Satın alınan biletler, yurt içi için kargo ile ücretsiz olarak ya da yurt dışı teslimat noktası seçeneği ile futbolseverlere ulaştırılacak. Yurt dışı teslimat noktası, önümüzdeki günlerde tff.org ve taraftarkulubu.tff.org sitelerinden duyurulacak.

Kosova-Türkiye maçı misafir tribün bilet fiyatı 30 TL olarak belirlendi.

Bundesliga takımlarından Hoffenheim'da forma giyen futbolcu Kerem Demirbay'la ilgili sitemizden yapılan açıklama ile eş zamanlı olarak Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri basınla paylaşmıştır.

Kerem Demirbay'ın ıslak imzası ile Türk Milli Takımı'nı tercih ettiği belge, yasal sürece sokulmuşken, oyuncu 'son dakika' kararını değiştirdiğini duyurmuştur.

Daha evvel Türk Milli takımında oynamak istediğini beyan eden, bunun için kendisiyle kurulan tüm diyaloglarda tavrını Türk Milli Takımı'ndan yana gösteren oyuncunun son dakika kararını değiştirmesine neden olan gerekçelerine saygı duyuyor ve futbol yaşantısında başarılar diliyoruz.

A Milli Takımımızın 5 Haziran'da Üsküp'te Makedonya ile oynayacağı özel karşılaşma ile 11 Haziran'da Arnavutluk'un İşkodra kentinde Kosova ile yapacağı 2018 FIFA Dünya Kupası eleme müsabakasının programı belirlendi.

A Milli Takım, 1 Haziran Perşembe günü saat 17.30'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak. Makedonya karşılaşması için 4 Haziran'da saat 14.30'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Üsküp'e hareket edecek ve Hotel Aleksandar Palace'da kampa girecek A Milliler, aynı gün 18.30'da II. Filip Arena'da son çalışmasını yapacak.

Makedonya maçının hemen ardından uçakla Üsküp'ten İtalya'nın Trieste kentine gidecek A Milli Takım kafilesi, buradan otobüsle Slovenya'nın Portoroz şehrine geçecek. Kempinski Palace'de konaklayacak A Milli Takım, Kosova maçı öncesindeki antrenmanlarını ise FC Koper takımının maçlarına ev sahipliği yapan Bonifika Stadyumu'nda gerçekleştirecek.

Ay-Yıldızlılar, Kosova karşılaşması için 10 Haziran Cumartesi günü saat 13.00'de Trieste'den uçakla Tiran'a, oradan da otobüsle maçın oynanacağı İşkodra'ya seyahat edecek. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, aynı gün saat 17.45'te takımın kamp yapacağı Hotel Colosseo'da bir basın toplantısı düzenleyecek. A Milliler, karşılaşmanın hazırlıklarını 18.30'da maçın oynanacağı Loro Boriçi Stadyumu'nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Maç programı :

5 Haziran 2017 Pazartesi

19.45 (TSİ 20.45)

Makedonya - Türkiye

--------------------------------------------

11 Haziran 2017 Pazar

20.45 (TSİ 21.45)

Kosova - Türkiye

Loro Boriçi Stadyumu, İşkodra (Arnavutluk)

A Milli Takımımız, 11 Haziran'da Kosova ile Arnavutluk'un İşkodra kentinde oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçının hazırlıklarını Slovenya kampında yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Koper kentindeki Bonifika Stadyumu'nda saat 18.30'da (TSİ 19.30) gerçekleştirilen çalışmaya, aday kadroda bulunan tüm oyuncular katıldı.

Antrenmanda sırasıyla top kapma, minyatür kaleli dar alan oyunları üzerine çalışıldı. Sınırlı alanda taktik oyunu takiben rejenerasyon koşusu ve açma-germe egzersizleriyle çalışma sona erdi.

A Milliler, Slovenya kampındaki son antrenmanını yarın aynı yer ve saatte basına kapalı olarak yapacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    Mehmet TOPAL Milli Takımımızın yeni kaptani olmasi beklenmekte...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Sayfa 5/34 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •