Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 31 madde; 9 - 16 arası.

Konu: U14-15-16-17-18-19-20-21 Milli Takımlarından Haberler

U16 Milli Takımımız, özel maçta deplasmanda karşılaştığı Avusturya'yı 3-1 mağlup etti. Tryol kentindeki Jenbach Stadyumu'nda oynanan maçta gollerimizi 40. dakikada penaltıdan Yaser Yüce, 43. dakikada Ali Yavuz Kol ve 76. dakikada Semih Yıldız attı. Avusturya'nın tek golünü 1. dakikada Amir Abdijanoviç kaydetti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

U18 Milli Takımımızın, 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Slovakya'da, katılacağı Slovakya Kupası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 19 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 18.00'de, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Teknik Direktör Vedat İnceefe yönetimindeki U18 Milli Takımı'nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Slovakya kupası grupları ve maç programı

U17 Milli Takımımız, 2017 U17 UEFA Avrupa Şampiyonası Finalleri, A Grubu ikinci maçında 6 Mayıs 2017 Cumartesi (yarın) günü ev sahibi Hırvatistan ile karşılaşacak. Karşılaşmayı, Belçika Futbol Federasyonu'ndan Nicolas Laforge yönetecek. Mircea Grigoriu (Romanya) ve Manuel Fernandes'in (Andorra) yardımcı hakemlik görevini üstleneceği maçın, dördüncü hakemi ise Dominik Ouschan (Avusturya) olacak.

Hırvatistan'ın Rijeka şehrindeki Rujevica Stadyumu'nda oynanacak müsabaka, TSİ 14.15'te başlayacak ve turnuvada B Grubu'nda oynanacak Fransa-Faroe Adaları maçının tamamlanmasının hemen ardından, EUROSPORT 2'den naklen yayınlanacak.

U17 Milli Takımımız, gruptaki ilk maçında İspanya'ya 3-2, Hırvatistan ise İtalya'ya 1-0 mağlup olmuştu.

A Grubu'nda oynanacak günün diğer maçında ise İspanya ile İtalya TSİ 18.45'te, aynı stadyumda karşılaşacak.

U16 Milli Takımımızın, 5-9 Mayıs 2017 tarihlerinde Portekiz'de düzenlenen UEFA U16 Gelişim Turnuvası'ndaki ilk maçında bugün Rusya ile karşılaşacak.

Gouveia kenti Municipal Stadyumu'nda oynanacak karşılaşma TSİ 17.00'de başlayacak. Grupta bugün oynanacak diğer maçta Portekiz-İsveç ile karşılaşacak.

Hırvatistan'da düzenlenen 2017 U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nin tamamlanmasının ardından UEFA'nın resmi internet sitesi UEFA.COM, turnuvada en fazla dikkat çeken 10 oyuncuyu belirledi.

Şampiyonada yarı final oynayan U17 Milli Takımımızın defans oyuncusu Ozan Muhammed Kabak , turnuvada en fazla dikkat çeken 10 oyuncu arasında yer aldı.

UEFA.COM, U17 Milli Takımımızın oyuncusu Ozan Muhammed Kabak 'ın turnuvada oynadığımız 5 maçta da 80 dakika boyunca sahada yer aldığını ve Elit Tur'da Finlandiya'ya, finallerde de ev sahibi Hırvatistan'a karşı ağları havalandırarak, 2 gol kaydettiğini ifade etti.

UEFA'nın resmi internet sitesi UEFA.COM'un belirlediği 2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde en fazla dikkat çeken 10 oyuncu şu şekilde: Ozan Muhammed Kabak (Türkiye), Mateu Morey (İspanya), Jonathan Panzo (İngiltere), Phil Foden (İngiltere), Elias Abouchabaka (Almanya), Yacine Adli (Fransa), Jadon Sancho (İngiltere), Abel Ruiz (İspanya), Amine Gouiri (Fransa), Jann-Fiete Arp (Almanya).

Ümit milli takımlar seviyesinde düzenlenen Turgut Atakol Basketbol Turnuvası'nın 22'incisi 4-8 Temmuz tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek.

Caferağa Spor Salonu'nda basketbolseverlerin ücretsiz olarak izleyebileceği maçlar, TBF'nin Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacak.

http://basketdergisi.com/turgut-atak...asliyorrr.html

''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e" DANIEL DUMOULIN

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •