Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 31 madde; 17 - 24 arası.

Konu: U14-15-16-17-18-19-20-21 Milli Takımlarından Haberler

2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri'nde B Grubu'nda Paraguay, Mali ve Yeni Zelanda ile eşleşen U17 Milli Takımımızın Teknik Direktörü Mehmet Hacıoğlu, kura çekiminin ardından açıklamalar yaptı.

Mehmet Hacıoğlu'nun kura çekimi ile ilgili görüşleri şu şekilde:

''Mayıs ayında düzenlenen U17 UEFA Avrupa Şampiyonası'na oranla, U17 FIFA Dünya Kupası'nda çok daha uygun bir grupta yer aldığımızı düşünüyorum. Ancak, oynamadan kazanılan hiçbir maçın olmadığının da farkındayız. Bu yüzden, turnuvada, Avrupa Şampiyonası'nda olduğu gibi aynı ciddiyetle oynayıp, yeni hedeflerimize adım adım ulaşmak istiyoruz. Bu doğrultuda da öncelikle gruptan son 16 Turu'na yükselmek, ondan sonra da yeni hedeflerimize kilitlenerek, turnuvada adım adım ilerlemeyi amaçlıyoruz.''

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

U17 Milli Takımımız, 2017 FIFA U17 Dünya Kupası B Grubu'ndaki maçlarını Navi Mumbai şehrinde oynayacak.

U17 Milli Takımımızın, B Grubu'ndaki maç programı şu şekilde:

6 Ekim 2017 / Navi Mumbai (Dr. DY Patil Stadyumu) / Yeni Zelanda-Türkiye

9 Ekim 2017 / Navi Mumbai (Dr. DY Patil Stadyumu) / Türkiye-Mali

12 Ekim 2017 / Navi Mumbai (Dr. DY Patil Stadyumu) / Türkiye-Paraguay

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

2001 doğumlu oyunculardan oluşan U17 Milli Takımımız, hazırlık maçında Bulgaristan'ı deplasmanda 5-2 mağlup etti.
    Bulgaristan'ın başkenti Sofya'daki Milli Futbol Merkezi'nde oynanan karşılaşmada U17 Milli Takımımızın gollerini 4. dakikada Atalay Yıldırım, 17. dakikada Atakan Gündüz, 58. dakikada Mustafa Kaya ve 65 ile 67. dakikalarda Emir Biberoğlu atarken, 52. dakikada Stanislav Shopov, 72. dakikada ise Martin Minchev Bulgaristan adına ağları havalandırdı.

U17 Milli Takımı, 21 Eylül 2017 Perşembe günü Bulgaristan ile deplasmanda bir hazırlık maçı daha oynayacak.

Teknik direktör Ahmet Ceyhan yönetimindeki ve 2001 doğumlu oyunculardan oluşan U17 Milli Takımımız, 13-19 Ekim 2017 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenecek 2017-18 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu'nda mücadele edecek.

2000 doğumlu oyunculardan oluşan U17 Milli Takımımız, 6-28 Ekim 2017 tarihleri arasında Hindistan'da düzenlenecek 2017 U17 FIFA Dünya Kupası Finalleri için hazırlıklarını sürdüren U17 Milli Takımımız, Katar'ın başkenti Doha'ya gitti.
    15 Eylül 2017'de toplanarak hazırlıklarına Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde başlayan U17 Milliler, çalışmalarını 25 Eylül 2017 Pazartesi gününe kadar, Katar'ın başkenti Doha'da sürdürecek.

Dün gece saatlerinde Doha'ya ulaşan U17 Milliler, bu akşam ise bu ülkedeki ilk antrenmanını teknik direktör Mehmet Hacıoğlu yönetiminde gerçekleştirdi.

18-24 Ekim 2017 tarihleri arasında Macaristan'da düzenlenecek 2017-18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçlarına katılacak U19 Kadın Milli Takımımızın hazırlık kampı devam ediyor.

Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde 17 Eylül 2017 Pazar gününden bu yana kampta olan teknik direktör Suat Okyar yönetimindeki U19 Kadın Milli Takımı, 20 ve 22 Eylül 2017 tarihlerinde Bulgaristan ile iki hazırlık maçı yapacak.

Kadın U19 Milli Takımı'nın hazırlık kampı, Bulgaristan maçlarının ardından 23 Eylül 2017 Cumartesi günü sona erecek.

U17 Milli Takımımız, 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri'nin hazırlıklarına, turnuvanın düzenleneceği Hindistan'da devam ediyor.

Çalışmalarını, turnuvadaki grup maçlarını oynayacağı Navi Mumbai'de sürdüren teknik direktör Mehmet Hacıoğlu yönetimindeki U17 Milliler, 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri'ndeki ilk maçında 6 Ekim 2017 Cuma günü Yeni Zelanda ile karşılaşacak.

U17 Kız Milli Takımı, Estonya'da düzenlenen 2017-18 UEFA U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 7. Grup'taki ilk maçında Hollanda'ya 3-0 yenildi.

Estonya'nın başkenti Tallinn'deki Kadrioru Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada Hollanda'nın gollerini 25. dakikada Romée Leuchter, 59. dakikada Isa Bianca Van Eester ve 76. dakikada penaltıdan Nikita Rudy Tromp kaydetti.

Hindistan'da düzenlenen ve U17 Millî Takımımızın da katıldığı 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri bugün başlıyor. 24 takımın katılımıyla düzenlenen U17 Dünya Kupası'nda, U17 Milli Takımımız B Grubu'nda Paraguay, Mali ve Yeni Zelanda ile mücadele edecek. 24 ekibin 4'erli olarak 6 gruba ayrıldığı 2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri'nde ilk iki sırayı alacak takımlarla en iyi 4 üçüncü, Son 16 Turu'na yükselecek. Turnuvadaki eşleşmeler, bu turdan itibaren ise tek maçlı eliminasyon sistemine göre oynanacak.

U17 Millî Takımımız, Mayıs ayında Hırvatistan'da düzenlenen 2017 U17 Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde yarı final oynama başarısı göstermiş ve Dünya Kupası Finalleri'ne UEFA'yı temsilen katılacak 5 ülkeden biri olma hakkını elde etmişti.

2017 FIFA U17 Dünya Kupası Finalleri'ne Hindistan'ın Yeni Delhi, Navi Mumbai, Goa, Koçi, Guwahati ve Kalküta şehirleri ev sahipliği yapacak. Şampiyona, aynı zamanda Hindistan'ın tarihinde ev sahipliği yapacağı ilk FIFA organizasyonu olma özelliğini de taşıyor. Final karşılaşması ise 28 Ekim 2017 Cumartesi günü Kalküta'da oynanac

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •