Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
Arama sonucu : 31 madde; 25 - 31 arası.

Konu: U14-15-16-17-18-19-20-21 Milli Takımlarından Haberler

U19 Milli Takımımız, Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 2017-18 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 13. Grup'taki ilk maçında Kazakistan'ı 3-0 yendi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Emir Hotels bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde oynanan karşılaşmada U19 Milli Takımımızın gollerini 29. dakikada Ufukcan Engin, 43. dakikada Doğukan Sinik ve 90+3. dakikada Güven Yalçın kaydetti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

" KASIM " seni bu yüzden hiç sevmiyorum..

Ebedi başkomutanımiz ATATÜRK'ü Saygı, Özlem ve Minnetle aniyoruz..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

U19 Milli Takımımız, Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 2017-18 UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 13. Grup'taki üçüncü ve son maçında Slovakya'ya 3-2 yenildi.
    Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Emir Hotels bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde oynanan karşılaşmada U19 Milli Takımımızın gollerini 67. dakikada Abdülkadir Ömür ve 68. dakikada Güven Yalçın kaydederken, 50. dakikada Matej GreÅ¡ák, 82. dakikada Å*pyrka ve 87. dakikada kendi kalesine Burak Kapacak, Slovakya adına ağları havalandırdı.

U19 Milli Takımımızda, Recep Yemişci 54. dakikada kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.

Ümit Milli Takım’da görevinden istifa eden Abdullah Ercan’ın yerine Alpay Özalan'ın getirildiği öğrenildi.

U18 Milli Takımımızın 28 - 31 Mayıs 2018 tarihlerinde Erzurum ve 5 - 10 Haziran 2018 tarihlerinde İsveç'te katılacağı Uluslararası Üçlü Turnuvalar'ın aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 25 Mayıs 2018 Cuma günü saat 12.00'de İstanbul Kavacık Limak Eurasia Luxury Otel'de toplanacak.

U18 Genç Milli Takımının aday kadrosunda şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler:
    Berke Özer (Altınordu A.Ş.), Doğukan Özkan (Beşiktaş A.Ş.)

Defans:
    Berkehan Biçer (Altınordu A.Ş.), Muhammet Ömer Çakı (Fenerbahçe A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu A.Ş.), Ozan Muhammed Kabak (Galatasaray A.Ş.), Ramazan Emirhan Civelek (Galatasaray A.Ş.), Şahan Akyüz (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
    Abdussamed Karnuçu (Galatasaray A.Ş.), Atalay Babacan (Galatasaray A.Ş), Behlül Aydın (Trabzonspor A.Ş.), Berkin Taşkın (Altınordu A.Ş.), Egehan Gök (Altınordu A.Ş.), Erdem Seçgin (Beşiktaş A.Ş.), Hasan Ali Adıgüzel (Teleset Mobilya Akhisarspor), Kerem Baykuş (Trabzonspor A.Ş.), Recep Gül (Galatasaray A.Ş.), Sefa Akgün (Trabzonspor A.Ş.)

Forvet:
    Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş), Berkay Görmez (Altınordu A.Ş.), Burak Temir (Genclerbirliği), Enes İslam İlkin (Samsunspor), Fatih Bektaş (Fenerbahçe A.Ş.)

Ümit Milli Takımımız, UEFA 2019 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçında Kıbrıs Rum Kesimi’ni 4-0 mağlup etti.

Ümit Milli Takım, deplasmanda Arnavutluk ile oynadığı UEFA 2021 U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme ilk maçını 2-1 kazandı

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •