Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 31 madde; 1 - 8 arası.

Konu: U14-15-16-17-18-19-20-21 Milli Takımlarından Haberler

U14-15-16-17-18-19-20-21 Milli Takımlarından Haberler

U21 (Umit Milli Takım) , U20- U19- U18 - U17 - U16 - U15 -U14 MILLI TAKIMLARINDAN HABERLER..

U17 Milli Takımımız, 23-28 Mart 2017 tarihlerinde Antalya'da oynayacağı 2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur maçları kampına başladı.

Aday kadroda bulunan oyuncular Teknik Direktör Mehmet Hacıoğlu yönetiminde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur maçları U17 Milli Takım Aday Kadrosu :

2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur maçları U17 Milli Takım Maç Programı :

Ümit Milli Takımımızın, 24 Mart Cuma günü Ukrayna U21 Milli Takımı ve 28 Mart Salı günü Azerbaycan U21 Milli Takımı ile İstanbul'da yapacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 20 Mart Pazartesi günü saat 13.00'de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesislerinde toplanacak.

Ümit Milli Takımımızın, 24 Mart Cuma günü Ukrayna U21 Milli Takımı ve 28 Mart Salı günü Azerbaycan U21 Milli Takımı ile yapılacak maçlardaki Ümit Milli Takım Aday Kadrosu :

U17 Milli Takımımızın da yer alacağı UEFA 2017 U17 Avrupa Şampiyonası'nın kurası çekildi. Turnuvanın ev sahibi Hırvatistan'ın başkenti Zagrep'teki Panorama Hotel'de yapılan kura çekiminde Türkiye A Grubu'nda Hırvatistan, İtalya ve İspanya ile eşleşti.

16 takımın katılacağı turnuvada grup maçları 3 -10 Mayıs tarihleri arasında Zapresic, Lucko, Velika Gorica, Sesvete, Varazdin, Rujevica ve Kostrena stadlarında oynanacak. Gruplarında ilk iki sıraya giren toplam 8 takım çeyrek finale yükselecek. 12 ve 13 Mayıs'ta oynanacak tek maçlı eliminasyon sistemine göre yarı finalistler belli olacak. 16 Mayıs'taki yarı final maçlarından sonra U17 Avrupa Şampiyonası'nın finali 19 Mayıs'ta Varazdin Stadı'nda oynanacak.

Turnuvada yarı finale yükselen 4 takım otomatik olarak 6-28 Ekim 2017'de Hindistan'da yapılacak FIFA U17 Dünya Kupası'na katılmaya hak kazanacak. Avrupa kıtasından Dünya Kupası'na gidecek son ülke ise çeyrek finalde elenecek 4 takım arasındaki sıralamada ilk 2 sırada bulunan ülkelerin oynayacağı play-off finalinin galibi olacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

U16 Milli Takımımızın, 7-9 Nisan 2017 tarihlerinde Avusturya ile deplasmanda oynayacağı özel maçların aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 3 Nisan 2017 Pazartesi günü saat 13.00'te, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplandi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •